Pilsētas svētkos startēs Jelgavas valstpilsētas un novada atklātā 3×3 basketbola turnīra 1.posms

Lai popularizētu un attīstītu 3×3 basketbolu, kā arī veicinātu aktīvu atpūtu, veselīgu dzīvesveidu un ielu basketbolu kā spēli, kura ir pieejama ikvienam interesentam, šogad pirmo reizi tiks rīkots Jelgavas valstspilsētas un novada atklātais 3×3 basketbola turnīras. Turnīrs norisināsies trīs posmos, pirmais no tiem startēs jau šajā nedēļas nogalē Jelgavas pilsētas svētku ietvaros. 

Turnīrs norisināsies Pasta salas slidotavā sestdien, 25.maijā, pulksten 11.00. Dalībnieki aicināti pieteikties elektroniski līdz 24. maija pulksten 19:00, sūtot pieteikumu pa e-pastu [email protected]. Pieteikumā jānorāda komandas nosaukums un informācija par katru spēlētāju: vārds, uzvārds, dzimšanas gads, datums, mēnesis. Komandā var pieteikt četrus spēlētājus. Dalība sacensībās ir bezmaksas.

Piedalīties var sportisti, sākot no 11 gadu vecuma, un komandas sacentīsies vairākās grupās:

  • meitenes vecumā no 11 līdz 13 gadiem,
  • jaunietes vecumā no 14 līdz 16 gadiem,
  • jaunietes un sievietes no 17 gadu vecuma,
  • zēni vecumā no 11 līdz 13 gadiem,
  • jaunieši vecumā no 14 līdz 16 gadiem,
  • jaunieši un vīrieši vecumā no 17 gadu vecuma.

Ja kādā no grupām pieteiksies mazs komandu skaits, tad galvenais tiesnesis var lemt par grupu apvienošanu. Katras grupas trīs labākās komandas tiks apbalvotas ar medaļām.

Sacensības organizē biedrība “Basketbola klubs “Jelgava”” sadarbībā ar Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs” un Jelgavas novada Sporta pārvaldi. Jāpiebilst, ka šogad būs divi 3×3 basketbola turnīri – Jelgavas Pilsētas svētkos un Piena, maizes un medus svētkos.

Turnīra nolikums