Rezultāti

Ramirent Nacionālās basketbola līgas Rietumu grupas pamatturnīra spēles

2020-10-02 20:00 BK Jelgava/LLU   100 : 84 BS Tukums/TSS Jelgavas SSC
2020-10-05 19:30 RSU  84 : 100 BK Jelgava/LLU Rīgas 49.vsk.
2020-10-13 20:00 BK Jelgava/LLU   Kandava/Anzāģe Jelgavas SSC
2020-10-20 20:00 BK Jelgava/LLU   RTU Jelgavas SSC
2020-10-28 19:30 BK Liepāja/LSSS   BK Jelgava/LLU Liepājas OC
2020-11-03 20:00 BK Jelgava/LLU   BK Ķekava Jelgavas SSC
2020-11-13 20:00 BK Jelgava/LLU   Ventspils Augstskola/ Spars Jelgavas SSC
2020-11-25 19:30 BJBS Rīga/DSN   BK Jelgava/LLU DSN
2020-12-11 20:00 Kandava/Anzāģe   BK Jelgava/LLU Kandavas SH
2020-12-15 20:00 BK Jelgava/LLU   BK Saldus/Sporta skola Jelgavas SSC
2021-01-08 20:00 Bauska   BK Jelgava/LLU SC Mēmele
2021-01-16 19:30 BS Tukums/TSS   BK Jelgava/LLU Tukuma 3. psk.
2021-01-19 20:00 BK Jelgava/LLU   RSU Jelgavas SSC
2021-01-26 20:00 BK Jelgava/LLU   BJBS Rīga/DSN Jelgavas SSC
2021-02-05 20:00 BK Ķekava   BK Jelgava/LLU Ķekavas SC
2021-02-12 18:30 RTU   BK Jelgava/LLU Latvenergo
2021-02-19 20:00 BK Jelgava/LLU   Bauska Jelgavas SSC
2021-02-26 19:30 BK Saldus/Sporta skola   BK Jelgava/LLU Saldus SN
2021-03-03 19:00 Ventspils Augstskola/ Spars   BK Jelgava/LLU Ventspils OC
2021-03-09 20:00 BK Jelgava/LLU   BK Liepāja/LSSS Jelgavas SSC

Douglas Baltijas Baskebola līgas (DBBL) Starptautiskās grupas spēles

2020-10-03 16:00 BK Kandava  53 : 58  BK Jelgava-BJSS Kandavas SH
2020-10-15 19:00 BK Saldus/Sporta skola   BK Jelgava-BJSS Saldus SN
2020-10-25 13:00 Latvija U16   BK Jelgava-BJSS OSC
2020-10-29 18:30 BJBS Rīga/Juniores-2   BK Jelgava-BJSS Rīdzene
2020-11-08 12:00 BK Jelgava-BJSS   Daugavpils Universitāte Zemgales OC
2020-11-11 19:00 BK Jelgava-BJSS   Dimantu akadēmija Zemgales OC
2020-11-27 19:45 Ogres BS   BK Jelgava-BJSS Ogres ssk.
2020-12-09 19:00 BK Jelgava-BJSS   BK Kolibri/LU Zemgales OC
2020-12-18 19:00 Jūrmala   BK Jelgava-BJSS Jūrmalas VĢ

Reģionālās Basketbola līgas Rietumu grupas pamatturnīra spēles 

2020-10-01 19:30 East-Ball/RTDP

 101 : 68  

BK Jelgava/BJSS O.Kalpaka psk.
2020-10-09 20:00 Grobiņa                             BK Jelgava/BJSS Grobiņas SC
2020-10-16 19:30 BK Talsi   BK Jelgava/BJSS Talsu SN
2020-10-21 19:00 BK Jelgava/BJSS   Salaspils sporta skola Jelgavas SSC
2020-10-28 19:00 BK Jelgava/BJSS   BJBS Rīga/Juniors-2 Jelgavas SSC
2020-11-07 19:00 BJBS Rīga/Pārdaugava   BK Jelgava/BJSS Rīgas Valsts Vācu ģimn.
2020-11-11 19:00 BK Jelgava/BJSS   Nīca/BL inženiertīkli Jelgavas SSC
2020-11-17 20:00 Bauska2   BK Jelgava/BJSS SC Mēmele
2020-11-25 19:00 BK Jelgava/BJSS   BK Jaunpils Jelgavas SSC
2020-12-02 20:00 LLU/Simple Garage   BK Jelgava/BJSS LLU SC
2020-12-09 19:00 BK Jelgava/BJSS   BK Dartija Jelgavas SSC
2020-12-19 17:00 BK Roja   BK Jelgava/BJSS Rojas vsk.
2020-12-23 19:00 BK Jelgava/BJSS   East-Ball/RTDP Jelgavas SSC
2021-01-06 19:00 BK Jelgava/BJSS   Grobiņa Jelgavas SSC
2021-01-13 19:00 BK Jelgava/BJSS   BK Talsi Jelgavas SSC
2021-01-22 20:30 Salaspils sporta skola   BK Jelgava/BJSS Salaspils SN
2021-01-27 19:00 BK Jelgava/BJSS   BJBS Rīga/Pārdaugava Jelgavas SSC
2021-02-02 19:30 BJBS Rīga/Juniors-2   BK Jelgava/BJSS DSN
2021-02-10 19:00 BK Jelgava/BJSS   Bauska2 Jelgavas SSC
2021-02-19 20:00 Nīca/BL inženiertīkli   BK Jelgava/BJSS Nīcas SH
2021-02-24 19:00 BK Jelgava/BJSS   LLU/Simple Garage Jelgavas SSC
2021-03-05 19:30 BK Jaunpils   BK Jelgava/BJSS Jaunpils SN
2021-03-10 20:30 BK Dartija   BK Jelgava/BJSS Dartijas SN
2021-03-14 BK Jelgava/BJSS   BK Roja Jelgavas SSC