BK Jelgava sper vienu soli tuvāk finālam

Ar mājas spēli 27.marta vakarā BK Jelgava atklāja Ramirent NBL pusfināla spēļu sēriju. Šajā kārtā mūsu pretinieks ir RSU/VEF Rīga, kas iepriekš no cīņas izslēgusi BS Tukums/TSS un Spars/Ventspils Augstskola. BK Jelgava jau no spēles sākuma izrāvās vadībā un to noturēja visas spēles četrdesmit minūtes – pirmo pusfināla spēli noslēdzam ar drošu uzvaru ar rezultātu 86:77.

Rezultātu ar precīzu divpunktu metienu jelgavniekiem atklāja Armands Ginters. Turpinājumā mājinieki ar mainīgu pārsvaru, tomēr turpināja kontrolēt notikumus laukumā. Pirmo ceturtdaļu noslēdzām ar +7 (25:18). Līdz puslaikam mūsējie savu pārsvaru bija palielinājuši līdz +12 (48:36). Trešo ceturtdaļu abas komandas iesāka mazrezultatīvi, taču līdz ceturkšņa beigām rezultātu starpība palielinājās līdz drošai 18 punktu robežai (65:47). Spēles noslēdzošajās desmit minūtēs viesi uzsāka pakaļdzīšanos, kopumā aizvadot veiksmīgāku ceturtdaļu, tomēr mūsējo iekrātais pārsvars bija pārāk liels un mainīt spēles iznākumu vairs nepietika laika. Spēles rezultāts – 86:77.

Spēles rezultatīvākais spēlētājs ar 25 punktiem, 4 atlecošajām bumbām un 7 rezultatīvām piespēlēm BK Jelgava sastāvā šoreiz – Kristaps Pļavnieks. 17 punktus, 6 atlecošās bumbas un 3 rezultatīvas piespēles sakrājis Andrejs Šeļakovs. Armandam Seņkānam šoreiz 12 punkti, 7 atlecošās bumbas un 3 rezultatīvas piespēles. Pārējie punktu guvēji BK Jelgava sastāvā: Armands Ginters (7), Andris Justovičs (7), Jānis Dilevka (6), Kaspars Neimanis (5), Jānis Bērziņš (4), Mārtiņš Šteinbergs (3), Markuss Tramdaks, Salvis Fiļipovs, Ralfs Normunds Pavārs.

Pusfinālā komandas spēlē līdz divām uzvarām. Otro pusfināla spēli BK Jelgava aizvadīs izbraukumā jau pirmdien, 1.aprīlī, plkst.13.00 Rīgas 49.vidusskolā. Pēc nepieciešamības trešā spēle tiks aizvadīta Jelgavas sporta hallē 7.aprīlī plkst.18.30.