BK Jelgava droši iesoļo pusfinālā

Otrdienas vakarā BK Jelgava devās izbraukumā, lai aizvadītu otro Ramirent NBL ceturtdaļfināla spēli. Atgādinām, ka pirms spēles mūsējie ar vienu uzvaru kabatā bija komfortablākā situācijā nekā mūsu pretinieks BK Līvāni/BJSS. Pirmajā puslaikā laukumā risinājās saspringta cīņa, tomēr trešajā ceturtdaļā mūsējiem izdevās uzkrāt vērā ņemamu pārsvaru, kas faktiski izlēma spēles likteni. Ar drošu uzvaru 97:79 iesoļojam pusfinālā.

Spēli mūsējie sāka ar 8 bezatbildes punktiem un līdz pirmās ceturtdaļas beigām jelgavniekiem izdevās sakrāt visai komfortablu +11 (31:20). Otrajā nogrieznī līvānieši dažu minūšu laikā mūsu iekrāto pārsvaru sadeldēja līdz simboliskam +2, ceturkšņa pusē rezultāts bija neizšķirts. Turpinājumā abas komandas vairākas reizes mainījās līdera pozīcijām, tomēr līdz puslaika pārtraukumam mūsējiem neliels pārsvars (49:45). Pēc pārtraukuma sekoja jelgavnieku 8 punktu izrāviens no kopumā veiksmīgākās spēles ceturtdaļas, kuras laikā guvām vairāk nekā trīs reizes vairāk punktu nekā pretinieks. Trešā desmitminūte arī bija tā, kas izšķīra spēles likteni – desmit minūtes līdz spēles beigām mūsējo vadība bija sasniegusi drošu +23 (76:53). Noslēdzošajā ceturtdaļā, lai arī mūsu pārsvars mazliet saruka, saglabājām drošu kontroli pār notikumiem laukumā un spēli noslēdzam ar svarīgu panākumu (97:79).

Šoreiz BK Jelgava uzvarā 21 punktu ieguldījis Armands Ginters, kurš papildus izcīnījis arī 8 atlecošās bumbas. Kristapam Pļavniekam – 20 punkti, 4 atlecošās bumbas un 8 rezultatīvas piespēles, savukārt Andrejs Šeļakovs pievienojis 15 punktus un 11 atlecošās bumbas. Pārējie punktu guvēji BK Jelgava sastāvā: Armands Seņkāns (12), Jānis Bērziņš (10), Jānis Dilevka (10), Kaspars Neimanis (6), Mārtiņš Šteinbergs (3), Toms Bitītis, Markuss Tramdaks, Ralfs Normunds Pavārs.

BK Jelgava Ramirent NBL pusfināla pretinieks tiks noskaidrots tuvāko dienu laikā, kad taps skaidrs RSU/VEF Rīga – Spars/Ventspils Augstskola dueļa uzvarētājs. Šobrīd rezultāts 1-0 sērijā, par labu rīdziniekiem. Savukārt mūsu Latvijas Sieviešu basketbola līgā spēlējošā BK Jelgava/BJSS pamatturnīru ir noslēgušas kā divīzijas līderes un jau nedēļas nogalē piedalīsies “Final Four” turnīrā. Pusfinālā 23.martā mūsu pretinieces būs Bertānu Valmieras BS vienība, pret kuru Jelgavas sporta hallē tiksimies pirmajā spēlē plkst.17.00. Spēles par medaļām norisināsies 24.martā plkst.17.00 un 19.30.