BK Jelgava ceturtdaļfinālu iesāk ar uzvaru

Piektdienas vakarā BK Jelgava ar mājas spēli iesāka Ramirent NBL ceturtdaļfināla spēļu sēriju. Šajā kārtā mūsu pretinieks ir BK Līvāni/BJSS, kas pamatturnīru noslēdza Austrumu grupas 4.vietā, savukārt astotdaļfinālā divās spēlēs pārspēja BK Liepāja/LSSS. Pirmā savstarpējā spēle tika aizvadīta mūsējo zīmē un, lai arī bija vērojama līdzīga, fiziska cīņa, īsta satraukuma par spēles iznākumu nebija – svinam uzvaru ar 86:76.

Spēles pirmo ceturtdaļu veiksmīgāk iesāka viesi, tomēr otrajā ceturkšņa pusē vadību pārņēma mūsējie. Pēc desmit nospēlētām minūtēm BK Jelgava +9 (27:16). Otro ceturtdaļu iesākām apņēmīgi, panākot pat +14, tomēr turpinājumā viesi rezultātu starpību samazināja un puslaika pārtraukumā dodamies ar rezultātu 47:41. Atgriežoties laukumā viesi turpināja pakaļdzīšanos un desmit minūtes līdz spēles beigām abas komandas šķīra vien 6 punkti (63:57). Noslēdzošajā ceturtdaļā būtisku izmaiņu spēles ritējumā nebija – jelgavnieki līdz spēles beigām noturēja stabilu vadību un noslēdz spēli ar pirmo ceturtdaļfināla uzvaru (86:76).

Šoreiz rezultatīvākais spēlētājs BK Jelgava sastāvā – Armands Seņkāns, kurš guvis 25 punktus un izcīnījis 7 atlecošās bumbas. 16 punkti, 3 atlecošās bumbas un 3 rezultatīvas piespēles – Armandam Ginteram, savukārt vēl 12 punktus un 5 rezultatīvas piespēles sakrājis Kristaps Pļavnieks. Pārējie punktu guvēji BK Jelgava sastāvā: Jānis Dilevka (8), Andris Justovičs (7), Andrejs Šeļakovs (6), Mārtiņš Šteinbergs (6), Jānis Bērziņš (3), Kaspars Neimanis (3), Markuss Tramdaks, Salvis Fiļipovs, Ralfs Normunds Pavārs.

Arī ceturtdaļfinālā komandas cīnās līdz divām uzvarām un otro savstarpējo spēli BK Jelgava aizvadīs izbraukumā jau otrdien, 19.martā, plkst.20.00 Līvānu 1.vsk. Savukārt mūsu Latvijas Sieviešu basketbola līgā spēlējošā BK Jelgava/BJSS pamatturnīru ir noslēgušas kā divīzijas līderes un jau nākamajā nedēļas nogalē, 23.-24.martā, piedalīsies “Final Four” turnīrā. Informācija par spēļu laikiem sekos.