BK Jelgava/BJSS – LSBL 2.divīzijas līderis

BK Jelgava/BJSS Latvijas Sieviešu basketbola līgas izbraukuma spēlē 25.februāra vakarā izcīnīja sezonas 13.uzvaru. Šoreiz ar pārliecinošu 87:53 pārspējām RBJSS Rīdzene vienību. Šobrīd BK Jelgava/BJSS ar 13 uzvarām un 3 zaudējumiem 16 aizvadītās spēlēs ieņem līdera pozīciju.

Svētdienas spēlē jau pirmajās minūtēs vadībā izvirzījās jelgavnieces, kas kontroli pār notikumiem laukumā neizlaida no rokām visu spēli. Pirmās ceturtdaļas sākumā BK Jelgava/BJSS guva 8 bezatbildes punktus un turpinājumā savu pārsvaru palielināja līdz +17 (26:9). Arī nākamos nogriežņus laukumā dominēja mūsējās – puslaikā dodamies ar rezultātu 44:26, savukārt trešajā ceturtdaļā savu pārsvaru palielinām līdz +28 (67:39). Noslēdzošajā ceturtdaļā šaubu par spēles iznākumu nebija – ar rezultātu 87:53 turpinām uzvaru sēriju.

Rezultatīvākā spēlētāja BK Jelgava/BJSS sastāvā ar 20 punktiem un 8 atlecošajām bumbām – Ivanda Hudjakova. 15 punktus, 11 atlecošās bumbas un 3 rezultatīvas piespēles sakrājusi komandas kapteine Alise Karlsone, savukārt 10 punktus guvusi Vivita Morusa. Pārējās punktu guvējas BK Jelgava/BJSS sastāvā: Marita Mieze (8), Rebeka Nagle (7), Sindija Smirnova (6), Amanda Budze (6), Viktorija Ivanova (5), Ronda Ozoliņa (4), Samanta Vidiņa (4), Krista Anna Eglāja (2).

Nākamo LSBL spēli BK Jelgava/BJSS aizvadīs mājās, kad 28.februārī uzņems Latvijas U16 vienību. Sākums, kā ierasts, plkst.19.00. Savukārt Ramirent Nacionālās basketbola līgas vienība BK Jelgava pamatturnīru ir noslēgusi līdera pozīcijā un jau 29.februārī aizvadīs pirmo astotdaļfināla spēli pret Bertānu Valmieras BS.  Sākums plkst.20.00 Jelgavas sporta hallē.