BK Jelgava turpina ar drošu uzvaru

Piektdienas, 2.februāra, vakarā BK Jelgava aizvadīja Ramirent Nacionālās basketbola līgas pirmspēdējo pamatturnīra mājas spēli, Šoreiz Jelgavas sporta hallē uzņēmām RTU vienību un 40 minūšu laikā ar rezultātu 90:75 izcīnījām sezonas 13.uzvaru.

Spēles rezultātu atklāja viesi un pirmās ceturtdaļas minūtes abas vienības 10 reizes mainījās līdera pozīcijām, taču nogriežņa turpinājumā mūsējie pārņēma vadību un pirmās desmit spēles minūtes noslēdza ar 30:18. Otrajā ceturtdaļā rīdzinieki rezultātu starpību samazināja līdz -4 – puslaika pārtraukumā ejam ar rezultātu 44:40. Spēles turpinājumā jelgavnieku pārsvars pieauga un līdz spēles beigām vairs šaubu par spēles iznākumu nebija – pēc trešās ceturtdaļas mūsējiem +11, savukārt visu spēli noslēdzam ar +25 (90:75).

BK Jelgava rezultatīvākais spēlētājs spēlē pret RTU – Kristaps Pļavnieks, kas guvis 26 punktus, 4 atlecošās bumbas un 3 rezultatīvas piespēles. Andrejs Šeļakovs sakrājis 15 punktus un 22 atlecošās bumbas, savukārt Armandam Ginteram – 13 punkti, 7 atlecošās bumbas un 7 rezultatīvas piespēles. Pārējie punktu guvēji BK Jelgavas komandā: Kaspars Neimanis (10), Ralfs Normunds Pavārs (10), Mārtiņš Šteinbergs (9), Jānis Bērziņš (5), Salvis Fiļipovs (2), Toms Bitītis, Alekss Jermoļenko.

Nākamo Ramirent NBL spēli BK Jelgava aizvadīs izbraukumā 9.februārī plkst.19:30 pret BS Tukums TSS. Nākamo un  noslēdzošo pamatturnīra mājas spēli BK Jelgava aizvadīs 15.februārī, kad Jelgavas sporta hallē uzņemsim BK Liepāja/LSSS vienību. Sākums, kā ierasts, plkst.20.00. Latvijas Sieviešu basketbola līgā spēlējošā BK Jelgava/BJSS nākamo spēli aizvadīs 10.februārī, plkst.13.00 izbraukumā tiekoties ar Ventspils sporta skolu Spars, savukārt nākamā mājas spēle Zemgales OC mūsu dāmām plānota 14.februārī plkst.19:00 pret RBJSS Rīdzene.