BK Jelgava vienībām – dubultuzvara!

Trešdienas vakarā abas BK Jelgava vienības aizvadīja spēles. BK Jelgava/BJSS Zemgales OC tikās ar RTU vienību, kuru pārspēja ar rezultātu 61:59, savukārt Ramirent NBL spēlējošā BK Jelgava izbraukumā ar 69:64 guva uzvaru pār DSN/Turība.

Latvijas Sieviešu basketbola līgas spēli veiksmīgāk uzsāka pretinieces – pirmā ceturtdaļā tika aizvadīta RTU zīme, pēc pirmajām desmit minūtēm mūsējām esot iedzinējos ar -2 (10:12). Otrā nogriežņa sākumā BK Jelgava/BJSS rezultātu izlīdzināja un līdz puslaika pārtraukumam panāca +10 (33:23). Spēles turpinājumā jelgavnieces turēja kontroli pār notikumiem laukumiem savās rokās- pēc trešās ceturtdaļas esot vadībā ar 47:40. Noslēdzošajās desmit minūtēs viesi spēja rezultātu starpību samazināt, parūpējoties par saspringtu gaisotni spēles noslēdzošajās minūtēs – 3 sekundes līdz spēles beigu signālam viesi panāca -2, tomēr pārņemt vadību neizdevās. Spēli noslēdzam ar sezonas astoto uzvaru ar rezultātu 61:59.

BK Jelgava/BJSS sastāvā 18 punktus, 6 atlecošās bumbas un 3 rezultatīvas piespēles guvusi Rebeka Nagle. Vivita Morusa pievienojusi 11 punktus un 6 atlecošās bumbas, savukārt 7 punkti un 13 atlecošās bumbas – Rondai Ozolinai. Vēl 7 punktus un 11 atlecošās bumbas sakrājusi Alise Karlsone. Pārējās punktu guvējas mūsu komandā: Viktorija Ivanova (6), Ivanda Hudjakova (5), Sindija Smirnova (5), Diāna Brunava (2), Amanda Budze, Samanta Vidiņa, Krista Anna Eglāja.

Mūsu vīru vienība Ramirent NBL spēlē devās viesos pie DSN/Turība vienības. Spēles pirmajā ceturtdaļā mūsējie izvirzījās drošā vadībā, pirmās desmit minūtes noslēdzot ar 22:12. Otrajā nogrieznī jelgavnieki savu pārsvaru palielināja līdz +25 (48:23) un arī nākamās desmit minūtes atradās stabilā vadībā – pēc trešās ceturtdaļas BK Jelgava +24 (62:38) un likās, ka uzvara ir jau kabatā. Tomēr pēdējā spēles ceturtdaļa izvērtās mūsējiem negaidīti neveiksmīgi – kliboja metienu precizitāte, neveicās aizsardzībā, pieļāvām virkni kļūdu, kas ļāva mājiniekiem spēlēt gandrīz četras reizes rezultatīvāk. Lai arī rezultātu starpība strauji saruka, līdz spēles beigām jelgavniekiem uzvaru nosargāt izdevās – spēli noslēdzam ar 69:64.

 Šoreiz pa 12 punktiem katrs BK Jelgava kopīgajam punktu guvumam pievienojuši trīs spēlētāji – Armands Seņkāns, kurš papildus izcīnījis arī 12 atlecošās bumbas un iedevis 4 rezultatīvas piespēles, Armands Ginters, kurš guvis arī 5 atlecošās bumbas, kā arī Kristaps Pļavnieks, kurš sakrājis arī 4 atlecošās bumbas un 4 rezultatīvas piespēles. Pārējie punktu guvēji mūsu komandā: Andrejs Šeļakovs (7 + 12 atl.b.), Jānis Bērziņš (7), Mārtiņš Šteinbergs (6), Kaspars Neimanis (5), Rūdis Bundzēns (4), Ralfs Normunds Pavārs (4), Alekss Jermoļenko, Toms Vitmanis.

Nākamo Ramirent NBL spēli BK Jelgava 2.februārī, kad Jelgavas sporta hallē uzņems RTU vienību. Sākums, kā ierasts, plkst.20.00. Savukārt mūsu LSBL spēlējošā BK Jelgava/BJSS nākamo spēli aizvadīs 258.janvārī izbraukumā, kur tiksimies ar RSU-2 vienību. Sākums plkst.16:30 Rimi OC.