BK Jelgava/BJSS gadu iesāk ar uzvaru

Trešdien, 10.janvārī, BK Jelgava/BJSS aizvadīja 2024.gada pirmo spēli, kurā uzņēmām Bertānu Valmieras basketbola skolas vienību. Šoreiz Zemgales OC laukumā abas komandas aizvadīja spraigu cīņu, 18 reizes mainoties līdera pozīcijām, un tikai spēles noslēdzošajās minūtēs jelgavnieces izrāvās vadībā, nodrošinot uzvaru ar rezultātu 65:61.

Spēli veiksmīgāk iesāka viesi, tomēr spēles trešajā minūtē jelgavnieces izlīdzināja rezultātu un turpinājumā laukumā norisinājās cīņa par katru centimetru. Pēc pirmās ceturtdaļas rezultāts uz tablo rādīja neizšķirtu – 16:16. Otrajā ceturtdaļā abas komandas joprojām rādīja līdzvērtīgu sniegumu, līdz puslaika pārtraukumā dažu punktu pārsvars viesiem (29:32). Spēles trešais nogrieznis aizritēja valmieriešu zīmē – pretinieces noturēja vadību līdz pat ceturtdaļas beigām, tomēr desmit minūtes līdz spēles beigām mūsējās rezultātu starpību bija samazinājušas līdz minimumam (45:46). Spēles noslēdzošās ceturtdaļas vidū kontroli pār notikumiem laukumā pārņēma jelgavnieces un to noturēja līdz spēles beigām, izcīnot sezonas sesto uzvaru (65:61).

BK Jelgava/BJSS sastāvā rezultatīvākā spēlētāja šoreiz – Vivita Morusa, kura guvusi 17 punktus un 5 rezultatīvās piespēles. Ronda Ozoliņa sakrājusi 13 punktus un 9 atlecošās bumbas, savukārt 10 punkti, 7 atlecošās bumbas un 3 rezultatīvas piespēles šoreiz Ivandai Hudjakovai. Pārējās punktu guvējas mūsu komandā: Rebeka Nagle (9), Alise Karlsone (4), Viktorija Ivanova (4), Diāna Brunava (3), Marita Mieze (3), Sindija Smirnova (2), Amanda Budze, Marta Pelša, Samanta Vidiņa.

Nākamo spēli BK Jelgava/BJSS aizvadīs izbraukumā, 18.janvārī tiekoties ar BJBS Rīga/Jugla. Spēles sākums plkst.20.00. Savukārt mūsu vīru komanda BK Jelgava pirmo šī gada Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēli aizvadīs 12.janvārī plkst.20.00, izbraukumā tiekoties ar BK Saldus.