BK Jelgava gadu noslēdz ar uzvaru!

Ar uzvaru izbraukumā BK Jelgava aizvadīja gada noslēdzošo Ramirent NBL spēli. Šoreiz 29.decembra vakarā mūsu vīri tikās ar BK Talsi vienību, kuru pārspēja ar drošu +25 (99:74).

Jau no spēles pirmajām sekundēm vadībā izvirzījās mūsējie ar vairākiem precīziem Armanda Gintera metieniem, un līdz pirmās ceturtdaļas beigām bija uzkrājuši +7 (25:18). Spēles otrajā nogrieznī jelgavnieki savu atrāvienu palielināja un pārtraukumā ejot atradās drošā vadībā ar rezultātu 48:32. Arī spēles turpinājumā notikumus laukumā turpināja kontrolēt mūsējie, līdz trešās ceturtdaļas beigām savu pārsvaru palielinot līdz +19 (71:52), savukārt līdz spēles beigām rezultātu starpību palielinot līdz +25 (99:74).

Spēles rezultatīvākais spēlētājs Armands Ginters sakrājis 19 punktus un 10 atlecošās bumbas. 17 punkti, 3 atlecošās bumbas un 3 rezultatīvas piespēles – Jānim Bērziņam, savukārt Andrejs Šeļakovs atzīmējās ar 15 gūtajiem punktiem un izcīnījis arī 14 atlecošās bumbas. Pārējie punktu guvēji BK Jelgava sastāvā: Jānis Dilevka (2), Kristaps Pļavnieks (9 + 6 atl.b. + 8 rez.p.), Alekss Jermoļenko (7), Markuss Tramdaks (6), Mārtiņš Šteinbergs (5), Kaspars Neimanis (4), Salvis Fiļipovs (4), Toms Vitmanis (1).

Arī nākamo Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēli BK Jelgava aizvadīs izbraukumā, kad 12.janvārī plkst.20.00 Saldus SN tiksies ar spēcīgo BK Saldus. Pēc tam, jau 16.janvārī, Jelgavas sporta halles laukumā uzņemsim Spars/Ventspils Augstskolas vienību. Sākums plkst.20.00. Savukārt mūsu Latvijas Sieviešu basketbola līgā spēlējošā BK Jelgava/BJSS pirmo jaunā gada spēli aizvadīs mājās, 10.janvārī plkst.19.00 Zemgales OC tiekoties ar Bertānu Valmieras basketbola skolas vienību.