BK Jelgava piekāpjas iepriekšējās sezonas čempioniem

Otrdienas, 19.decembra, vakarā BK Jelgava aizvadīja noslēdzošo šī gada Ramirent Nacionālās basketbola līgas mājas spēli, kurā uzņēmām BK Kandava/Anzāģe. Jau pirms spēles bija skaidrs, ka gaidāma emocionāla, spraiga un aizraujoša cīņa visu 40 minūšu garumā. Diemžēl mūsējie aizvadīja neveiksmīgu pirmo ceturtdaļu, iedzīvojoties 16 punktu deficītā, kuru visas spēles garumā neizdevās dzēst. Spēli noslēdzam ar zaudējumu ar rezultātu 79:93.

Spēles likteni lielā mērā izlēma pirmās desmit minūtes – jau spēles sākumā vadībā izvirzījās viesi, spēlējot divreiz rezultatīvāk (14:30). Otrajā ceturtdaļā abas komandas spēlēja līdzvērtīgi, tāpēc pretinieku pārsvaru būtiski samazināt neizdevās – puslaika pārtraukumā dodamies ar -15 (33:48). Jelgavnieki atgriezās laukumā ar jaunu sparu – trešās ceturtdaļas sākumā mūsējie bija samazinājuši rezultātu starpību līdz 5 punktu robežai. Diemžēl turpinājumā viesu pārsvars palielinājās un desmit minūtes līdz spēles beigām atradāmies iedzinējos ar -11 (63:74), un līdz spēles beigām vairs spēles gaitu lauzt neizdevās. Spēli noslēdzam ar rezultātu 79:93, piekāpjoties iepriekšējās sezonas čempioniem.

BK Jelgava sastāva šoreiz 27 punktus un 6 atlecošās bumbas guvis Kristaps Pļavnieks. Armands Ginters pievienojies 20 punktus, kā arī izcīnījis 13 atlecošās bumbas, savukārt Andrejam Šeļakovam – 10 punkti un 9 atlecošās bumbas. Pārējie punktu guvēji jelgavnieku sastāvā: Andris Justovičs (7), Jānis Dilevka (7), Jānis Bērziņš (4), Kaspars Neimanis (2), Ralfs Normunds Pavārs (2), Mārtiņš Šteinbergs, Alekss Jermoļenko, Markuss Tramdaks, Salvis Fiļipovs.

Nākamo un šī gada noslēdzošo Ramirent NBL spēli BK Jelgava aizvadīs izbraukumā 29.decembrī, kad tiksimies ar BK Talsi. Sākums plkst.20.00 Talsu SN. Nākamo mājas spēli Jelgavas sporta hallē aizvadīsim nākamgad – 16.janvārī plkst.20.00, kad uzņemsim Spars/Ventspils Augstskolas vienību. Latvijas Sieviešu basketbola līgā spēlējošā BK Jelgava/BJSS nākamo spēli aizvadīs 10.janvārī plkst.19.00 Zemgales OC tiekoties ar Bertānu Valmieras basketbola skolas vienību.