BK Jelgava komandām – dubultuzvara

Aizvadītajā trešdienā abas mūsu vienības aizvadīja spēles, kurās izcīnīja uzvaras. Latvijas Sieviešu basketbola līgā spēlējošā BK Jelgava/BJSS mājās ar rezultātu 66:61 uzvarēja BJBS Rīga/Juniores-2, savukārt BK Jelgava Ramirent Nacionālās basketbola līgas izbraukuma spēlē pārliecinoši ar rezultātu 102:69 pieveica BK Grobiņa.

BK Jelgava/BJSS jau no spēles sākuma izvirzījās vadībā un īsā laikā guva pat 9 punktu pārsvaru. Līdz pirmajam pārtraukumam viesiem izdevās starpību samazināt un pārtraukumā dodamies ar +3 (18:15). Otrās ceturtdaļas sākumā vadību pārņēma rīdzinieces un turpinājumā abas komandas mainījās līdera pozīcijām, pirmo puslaiku noslēdzam ar +2 (36:34). Otrajā puslaikā notikumus laukumā kontrolēja jelgavnieces, trešo ceturtdaļu noslēdzot ar 52:47, savukārt visu spēli noslēdzam ar rezultātu 66:61.

Rezultatīvākā spēlētāja BK Jelgava/BJSS sastāvā ar 22 punktiem un 8 atlecošajām bumbām – Rebeka Nagle. 14 punktus un 13 atlecošās bumbas sakrājusi Diāna Brunava, savukārt Ivanda Hudjakova guvusi 9 punktus, 8 atlecošās bumbas un 5 rezultatīvas piespēles. Pārējās punktu guvējas mūsu vienībā: Ronda Ozoliņa (7), Sindija Smirnova (7), Marita Mieze (2), Luīze Briede (2), Amanda Budze (2), Viktorija Ivanova (1), Krista Anna Eglāja, Marta Pelša, Loreta Beitāne.

Ramirent NBL spēlējošā BK Jelgava spēli iesāka lēni, pirmajās minūtēs iedzīvojoties 11 punktu deficītā. Līdz pirmās ceturtdaļas beigām gan spējām mājiniekus panākt un, lai arī minimāli, tomēr pārņemt vadību (23:22). Otrās ceturtdaļas sākumā abas komandas cīnījās punkts punktā, tomēr puslaika otrā pusē pārliecinošā vadībā izvirzījās mūsējie. Puslaika pārtraukumā dodamies ar +12 (46:34). Šis izrāviens arī izlēma spēles likteni, jo turpinājumā jelgavnieku vadība tikai pieauga – trešo ceturtdaļu noslēdzam ar 69:52, savukārt līdz spēles beigām savu pārsvaru palielinājām līdz +33 (102:69).

Rezultatīvākais spēlētājs BK Jelgava sastāvā šoreiz Kristaps Pļavnieks, kurš guvis 27 punktus, 5 atlecošās bumbas un 6 rezultatīvas piespēles. 18 punkti un 19 atlecošās bumbas Andrejam Šeļakovam, savukārt 13 punktus guvuši gan Ralfs Normunds Pavārs, gan Toms Bitītis, kurš papildus izcīnījis arī 5 atlecošās bumbas. Pārējie punktu guvēji jelgavnieku sastāvā: Alekss Jermoļenko (11 + 7 atl.b.), Mārtiņš Šteinbergs (6), Markuss Tramdaks (5), Jānis Bērziņš (3 + 7 rez.p.), Kaspars Neimanis (2 + 5 atl.b.), Jānis Dilevka (2), Toms Vitmanis (2).

Nākamo un šī gada noslēdzošo Ramirent NBL mājas spēli BK Jelgava aizvadīs 19.decembrī, kad uzņemsim iepriekšējās sezonas čempioni BK Kandava/Anzāģe. Sākums plkst.20.00 Jelgavas sporta hallē. Latvijas Sieviešu basketbola līgā spēlējošā BK Jelgava/BJSS nākamo spēli aizvadīs jaunajā gadā, 10.janvārī plkst.19.00 Zemgales OC tiekoties ar Bertānu Valmieras basketbola skolas vienību.