BK Jelgava sezonas pirmajā pagarinājumā izcīna uzvaru

Aizvadītajā piektdienā ar spēli Liepājā BK Jelgava iesāka Ramirent Nacionālās basketbola līgas izbraukuma spēļu sēriju. Abas komandas uz laukuma rādīja mainīgu sniegumu, periodiski mainoties līdera lomām. Lai arī kopumā veiksmīgāk spēlēja mūsējie, spēles ceturtajā ceturtdaļā mājinieki parūpējās par nervus kutinošu pamatlaika noslēgumu, panākot neizšķirtu un pagarinot spēli. Spraigā un līdzvērtīgā piecminūtē uzvaru ar viena punkta pārsvaru izcīnīja mūsējie (71:70).

Pirmās ceturtdaļas pirmo pusi vadībā atradās liepājnieki, turpinājumā kontroli pār notikumiem laukumā pārņēma jelgavnieki. Līdz pirmā nogriežņa beigām panācām +7 (21:14). Otrajā ceturtdaļā komandas spēlēja ar mainīgām sekmēm – sākumā mājinieki mūsējiem pietuvojās līdz divu punktu attālumam, savukārt turpinājumā jelgavnieki palielināja savu pārsvaru līdz +13. Līdz puslaika pārtraukumam pretiniekiem izdevās rezultātu starpību samazināt un rezultāts uz tablo rādīja 40:34. Trešajā ceturtdaļā abas komandas šķīra vien daži punkti, turklāt arī atmosfēra laukumā kļuva saspringtāka. Minūti pirms nogriežņa beigām liepājnieki panāca mūsējos un tikai pateicoties Kristapa Pļavnieka precīzam tālmetienam ceturkšņa pēdējās sekundēs pēdējā pārtraukumā dodamies ar +3 pārsvaru (53:50). Noslēdzošās desmit minūtes BK Jelgava iesāka pārliecinoši, panākot +7, tomēr nepilnu minūti līdz spēles pamatlaika beigām mājinieki pārņēma vadību. 33 sekundes pirms spēles beigu signāla ar Jāņa Bērziņa precīzu tālmetienu mūsējie panāca +1, tomēr pretinieki, pateicoties izprovocētai piezīmei, rezultātu izlīdzināja. Pamatlaiku noslēdzam ar 66:66. Spēles pagarinājumā +4 vadībā izvirzījās mūsējie, tomēr liepājnieki ar precīzu tālmetienu starpību samazināja līdz minimumam. Veiksme gan šoreiz bija mūsējo pusē un līdz spēles beigām savu +1 pārsvaru noturējām, spēli noslēdzot ar sezonas sesto uzvaru (71:70).

Spēles rezultatīvākais spēlētājs šoreiz – Armands Ginters, kurš sakrājis 23 punktus un 17 atlecošās bumbas. 15 punktus un 5 atlecošās bumbas guvis Jānis Dilevka, savukārt Kristapam Pļavniekam – 10 punkti, 5 atlecošās bumbas un 5 rezultatīvas piespēles.  Pārējie punktu guvēji BK Jelgava sastāvā: Jānis Bērziņš (9 + 8 atl.b.), Kaspars Neimanis (7), Mārtiņš Šteinbergs (3), Toms Bitītis (2), Ralfs Normunds Pavārs (2), Kaspars Caune.

Ramirent Nacionālās basketbola līgas sezonas turpinājumu BK Jelgava aizvadīs izbraukumā – nākamajā spēlē trešdien, 6.decembrī, plkst.19.00 OC Ventspils tiksimies ar Ventspils Augstskola/Spars vienību. Vienīgo decembra mājas spēli mūsējie aizvadīs 19.decembrī, Jelgavas sporta hallē uzņemot iepriekšējās sezonas čempioni un galveno pretinieci – BK Kandava/Anzāģe. Savukārt mūsu Latvijas Sieviešu basketbola līgā spēlējošā BK Jelgava/BJSS jau sestdien, 9.decembrī, plkst.16.00 aizvadīs izbraukuma spēli pret RSU-2.