BK Jelgava/BJSS turpina ar uzvaru

Trešdien, 29.novembrī, BK Jelgava/BJSS Jelgavas sporta hallē aizvadīja Latvijas Sieviešu basketbola līgas spēli. Šoreiz ar drošu pārsvaru (64:42) uzveicām mūsu pretinieces –  Latvijas U16 vienību.

Spēles rezultātu atklāja viesi, tomēr drīz vien jelgavnieces pārņēma vadību. Pēc pirmās ceturtdaļas musējām +7 (15:8), līdz puslaika pārtraukumam BK Jelgava/BJSS vadība pieauga līdz +10 (26:16). Spēles turpinājumā laukumā turpināja dominēt mājinieces, līdz trešā nogriežņa beigām palielinot savu pārsvaru līdz +16 (43:27). Spēles noslēdzošajā ceturtdaļā notikumu gaita laukumā palika nemainīga un mūsējās noturēja stabilu vadību līdz spēles beigām (62:42).

BK Jelgava/BJSS sastāvā rezultatīvākā spēlētāja ar 11 punktiem, 6 atlecošajām bumbām un 3 rezultatīvām piespēlēm – Ivanda Hudjakova. Marita Mieze spēlē sakrājusi 11 punktus, savukārt Luīze Briede kopējai statistikai pievienojusi 10 punktus un 3 rezultatīvas piespēles. Pārējās punktu guvējas mūsu komandā: Ronda Ozoliņa (7), Diāna Brunava (4), Amanda Budze (4), Rebeka Nagle (4), Krista Anna Eglāja (4), Marta Pelša (4), Loreta Beitāne.

Nākamo spēli BK Jelgava/BJSS aizvadīs 9.decembrī, kad plkst.16.00 Rimi OC tiksies ar RSU-2 vienību. Savukārt mūsu vīru komanda BK Jelgava nākamo Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēli aizvadīs izbraukumā, 1.decembrī plkst.19:00, Liepājas OC tiekoties ar BK Liepāja/LSSS vienību.