BK Jelgava piekāpjas BS Tukums/TSS; turpinājumā izbraukuma sērija

Aizvadītajā piektdienā Ramirent Nacionālajā basketbola līgā spēlējošā BK Jelgava aizvadīja pirmspēdējo mājas spēli šogad. Šoreiz Jelgavas sporta halles laukumā emocijām un līdz šim piezīmēm bagātākajā (31) spēlē ar rezultātu 76:83 piekāpāmies BS Tukums/TSS vienībai.

Spēli veiksmīgāk iesāka mājinieki un pēc pirmajām desmit minūtēm nekas nevēstīja par spēles saspringto turpinājumu (23:16). Otrās ceturtdaļas sākumā viesi panāca mūsējos un abas komandas cīnījās punkts punktā, tomēr turpinājumā jelgavniekiem neveicās uzbrukumā, vairāk nekā četras minūtes neguva nevienu punktu. Līdz puslaikam viesi jau bija astoņu punktu attālumā (35:43). Trešajā spēles nogrieznī atmosfēra bija nokaitēta gan tribīnēs, gan uz laukuma. BK Jelgava cīnījās ar mainīgiem panākumiem, vairākas reizes gandrīz panākot izlīdzinājumu, bet turpinājumā ielaižot 8-10 punktu starpību. Pēdējā pārtraukumā dodamies ar -10 (57:67). Diemžēl noslēdzošajā ceturtdaļā mūsējiem izlieto viesu pārsvaru sadeldēt neizdevās un šoreiz atzīstam pretinieku pārākumu ar rezultātu 76:83.

Spēles rezultatīvākais spēlētājs ar 25 punktiem un 7 atlecošajām bumbām šoreiz Kaspars Neimanis. Kristaps Pļavnieks guvis 18 punktus un 5 rezultatīvas piespēles, savukārt Jānim Bērziņam – 15 punkti. Pārējie punktu guvēji BK Jelgava sastāvā: Armands Ginters (10 + 12 atl.b.), Andrejs Šeļakovs (6 + 11 atl.b.), Ralfs Normunds Pavārs (2), Toms Bitītis, Alekss Jermoļenko, Markuss Tramdaks, Salvis Fiļipovs, Jānis Dilevka, Toms Vitmanis.

Ramirent Nacionālās basketbola līgas sezonas turpinājumā BK Jelgava aizvadīs vairākas izbraukuma spēles. Nākamajā spēlē 1.decembrī mūsējie dosies uz Liepāju, kur Liepājas OC plkst.19.00 tiksies ar BK Liepāja/LSSS. Nākamo un decembrī vienīgo mājas spēli mūsējie aizvadīs 19.decembrī, Jelgavas sporta hallē uzņemot iepriekšējās sezonas čempioni un galveno pretinieci – BK Kandava/Anzāģe. Savukārt mūsu Latvijas Sieviešu basketbola līgā spēlējošā BK Jelgava/BJSS jau trešdien, 29.novembrī, Jelgavas sporta hallē aizvadīs spēli pret  Latvija U16. Sākums plkst.19.00.