BK Jelgava/BJSS izbraukumā gūst pārliecinošu uzvaru

Piektdien, 10.novembrī, BK Jelgava/BJSS aizvadīja Latvijas Sieviešu basketbola līgas izbraukuma spēli, kurā tikās ar RTU vienību. Lai arī pirmajā spēles puslaikā abām komandām uz laukuma veicās ar mainīgām sekmēm, trešajā nogrieznī jelgavnieces izrāvās drošā vadībā, kuru noturēja līdz spēles beigu signālam. Izcīnām vēl vienu uzvaru ar rezultātu 83:63.

Spēles sākumā vadībā izvirzījās mājinieces, panākot 8 punktu pārsvaru, bet līdz pirmās ceturtdaļas beigām mūsu dāmas rezultātu starpību samazināja līdz +4 (15:19). Spēles turpinājumu abas komandas aizvadīja spraigā cīņā par līdera pozīcijām, visas spēles laikā savā starpā mainoties 13 reizes. Spēles gaitu mūsējās lauza, atgriežoties laukumā pēc puslaika pārtraukuma – trešajā ceturtdaļā jelgavnieces nospēlēja vairāk nekā divas reizes rezultatīvāk, izvirzoties drošā vadībā (63:47). Spēles noslēdzošajā ceturtdaļā BK Jelgava/BJSS joprojām dominēja laukumā, noslēdzot spēli ar drošu uzvaru (83:63).

BK Jelgava/BJSS sastāvā rezultatīvākā spēlētāja ar 22 punktiem, 11 atlecošajām bumbām un 5 rezultatīvām piespēlēm – Ivanda Hudjakova. 13 punktus un 5 rezultatīvas piespēles sakrājusi Marita Mieze, savukārt Diānai Brunavai – 11 punkti un 3 rezultatīvas piespēles. Pārējās punktu guvējas mūsu komandā: Sindija Smirnova (8), Amanda Budze (8), Krista Anna Eglāja (5), Ronda Ozoliņa (4), Rebeka Nagle (4), Vivita Morusa (4), Luīze Briede (4), Marta Pelša.

Nākamo spēli BK Jelgava/BJSS aizvadīs jau 15.novembrī plkst.19.00, kad Zemgales OC laukumā tiksies ar RBJSS Rīdzene. Savukārt mūsu vīru komanda BK Jelgava nākamo spēli aizvadīs Latvijas basketbola Užavas kausa ietvaros, kad pirmdien, 13.novembrī plkst.20.00 izšķirošajā 2.kārtas spēlē tiksies ar Salaspils SS. Arī Ramirent Nacionālās basketbola līgas nākamo spēli BK Jelgava aizvadīs izbraukumā, 17.novembrī plkst.20.00, DEPO sporta zālē tiekoties ar RTU vienību.