BK Jelgava sezonu turpina ar drošu uzvaru

Otrdien, 7.novembrī, BK Jelgava Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēlē uzņēma DSN/Turība vienība. Šoreiz lielisku sniegumu laukumā rādīja viens no komandas jaunākajiem spēlētājiem – Ralfs Normunds Pavārs, kurš jau spēles sākumā izvirzīja mūsējos vadībā un bija galvenais uzvaras kalējs BK Jelgava sastāvā (79:60).

Jau spēles sākumā noteikumus laukumā diktēja mūsējie – pēc desmit nospēlētām minūtēm jelgavnieki bija sakrājuši +13 pārsvaru (24:11). Otrajā nogrieznī mājinieki rezultātu starpību palielināja līdz +19 (42:23). Arī spēles turpinājumā jelgavnieki savu stabilo vadību no rokām neizlaida – pēc trešās ceturtdaļas mūsu pārsvars bija pieaudzis līdz +24 (64:40), savukārt spēles noslēdzošo nogriezni veiksmīgāk nospēlēja viesi, kas, lai arī mazliet rezultātu starpību samazināja, tomēr nopietnus draudus uzvarai nesagādāja. Spēli noslēdzam ar rezultātu 79:60 un ceturto uzvaru Ramirent NBL jaunajā sezonā.

21 punktu un 9 atlecošās bumbas šoreiz sakrājis Ralfs Normunds Pavārs. Komandas kapteinis Jānis Bērziņš guvis 15 punktus un 3 atlecošās bumbas, savukārt Mārtiņš Šteinbergs kopējai sgtatistikai pievienojies 14 punktus, 3 atlecošās bumbas un 4 rezultatīvas piespēles. Pārējie punktu guvēji BK Jelgava sastāvā: Armands Ginters (8), Andris Justovičs (8), Rihards Pirogs (4), Jānis Dilevka (4), Kaspars Caune (3), Kaspars Neimanis (2), Toms Bitītis, Salvis Fiļipovs, Rūdis Bundzēns.

Jau nākamnedēļ, 13.novembrī, BK Jelgava aizvadīs izšķirošo Latvijas basketbola Užavas kausa izcīņas 2.spēļu kārtas atbildes spēli, kura noteiks, kura no komandām turpinās dalību turnīrā. Spēles sākums plkst.20.00 Salaspils SN. Apmeklētājiem spēlē ieejas maksa – EUR 2,00. Mūsu vīri nākamo Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēli aizvadīs izbraukumā 17.novembrī, plkst.18.30 Depo sporta namā tiekoties ar RTU vienību. Savukārt mūsu Latvijas Sieviešu basketbola līgā spēlējošā BK Jelgava/BJSS šonedēļ aizvadīs spēli izbraukumā, 10.novembrī tiekoties ar RTU. Sākums plkst.18.00.