BK Jelgava/BJSS novembri iesāk ar zaudējumu

Trešdien, 1.novembrī, Latvijas Sieviešu basketbola līgā spēlējošā BK Jelgava/BJSS Zemgales OC laukumā tikās ar Ventspils sporta skolu Spars. Spēles pirmajā puslaikā abas komandas rādīja līdzīgu sniegumu un kopumā 10 reizes mainījās līdera pozīcijām, tomēr spēles otrajā pusē veiksmīgāk nospēlēja viesi, sagādājot jelgavniecēm otro zaudējumu šosezon.

Spēles pirmās desmit minūtes abas komandas cīnījās ar mainīgām sekmēm punkts punktā, pirmo ceturtdaļu noslēdzot ar +3 mūsējām (12:9). Arī otrās ceturtdaļas sākumā spēle ritēja līdzvērtīgi, taču nepilnas 2 minūtes līdz ceturkšņa beigām ventspilnieces pārņēma vadības grožus savās rokās un puslaikā mūsējas dodas jau ar -4 (23:27). Spēles trešajā ceturtdaļā jelgavniecēm neveicās uzbrukumā, un pretinieces palielināja savu pārsvaru līdz +15 (33:48). Noslēdzošajās desmit minūtēs mājiniecēm izdevās rezultātu starpību samazināt, tomēr, lai mainītu spēles gaitu, laika nepietika. Šoreiz atzīstam pretinieču pārākumu ar rezultātu 51:59.

BK Jelgava/BJSS sastāvā 18 punktus un 10 atlecošas bumbas guvusi Ivanda Hudjakova. 10 punktus un 5 atlecošās bumbas sakrājusi Sindija Smirnova, savukārt Vivitai Morusai – 8 punkti un 7 atlecošās bumbas. Pārējās punktu guvējas jelgavnieču sastāvā: Luīze Briede (4), Ronda Ozoliņa (3), Paula Vizbule (2), Samanta Vidiņa (2), Diāna Brunava (2), Marta Pelša (2), Rebeka Nagle, Krista Anna Eglāja, Amanda Budze.

Nākamo spēli BK Jelgava/BJSS aizvadīs izbraukumā 10.novembrī, kad Depo sporta zālē tiksies ar RTU vienību. Spēles sākums plkst.18.00. Savukārt mūsu Ramirent Nacionālās basketbola līgas komanda BK Jelgava nākamo spēli aizvadīs 7.novembrī plkst.20.00, kad Jelgavas sporta halles laukumā uzņems DSN/Turība.