BK Jelgava spraigā cīņā piekāpjas BK Saldus

Otrdien, 24.oktobrī, BK Jelgava Ramirent Nacionālās basketbola līgas ietvaros Jelgavas spora halles laukumā uzņēma BK Saldus. Bija skaidrs, ka spēle gaidāma aizraujoša un emocijām bagāta, jo saldenieki jau bija pievarējuši iepriekšējās sezonas čempioni BK Kandava/Anzāģe. Laukumā bija vērojama lieliska cīņa par katru punktu, diemžēl šoreiz spēles pēdējās minūtēs piekāpjamies viesiem ar rezultātu 72:78.

Spēles rezultātu atklāja Kristaps Pļavnieks un līdz 10.minūtei rezultāts ritēja punkts punktā, tomēr pirmās ceturtdaļas noslēgumā īsā laikā viesi guva vairākus bezatbildes punktus un izvirzījās vadībā ar +6 (13:19). Atgriežoties laukumā mūsējie uzsāka pakaļdzīšanos un pretinieku panāca otrās ceturtdaļas otrajā pusē. Turpinājumā uz laukuma bija vērojams lielisks, emocionāls basketbols un puslaikā ejot rezultāts uz tablo rādīja 36:36. Spēles trešajā ceturtdaļā abas komandas cīnījās par katru punktu, tomēr veiksmīgāk nospēlēja BK Saldus – 10 minūtes līdz spēles beigām esam iedzinējos ar rezultātu 54:58. Spēles noslēdzošais ceturksni sagādāja īstu nervu spriedzi tribīnēm – mūsējie joprojām atradās nelielā, tomēr iedzinēju pozīcijā. 4 minūtes līdz spēles beigām Ralfs Normunds Pavārs ar precīzu soda metienu samazināja rezultātu starpību līdz minimālam -1. Līdz pat spēles pēdējai minūtei uzvara mājiniekiem bija dažu punktu attālumā, tomēr noslēgumā veiksme bija viesu pusē. Ar rezultātu 72:78 piedzīvojam pirmo sezonas zaudējumu.

Rezultatīvākais spēlētājs BK Jelgava sastāvā arī šoreiz bija Kristaps Pļavnieks, kurš guvis 18 punktus un 4 atlecošās bumbas. Komandas kapteinis Jānis Bērziņš sakrājis 16 punktus, savukārt Ralfam Normundam Pavāram – 15 punkti un 7 atlecošās bumbas. Pārējie punktu guvēji mūsu komandā: Armands Ginters (14 p. un 11 atl.b.), Mārtiņš Šteinbergs (4), Rihards Pirogs (3), Toms Bitītis (2), Rūdis Bundzēns, Alekss Jermoļenko, Markuss Tramdaks, Kaspars Neimanis, Salvis Fiļipovs.

Nākamo spēli BK Jelgava aizvadīs Latvijas basketbola Užavas kausa izcīņas ietvaros jau nākamajā nedēļā – otrdien, 31.oktobrī plkst.20.00 pret Salaspils SS. Ramirent Nacionālās basketbola līgas nākamo spēli BK Jelgava aizvadīs 7.novembrī plkst.20.00, kad Jelgavas sporta halles laukumā uzņems DSN/Turība vienību. Savukārt jau šodien, 25.oktobrī plkst.19.00, Latvijas Sieviešu baskebola līgā spēlējošā BK Jelgava/BJSS Zemgales OC aizvadīs spēli pret Igaunijas komandu Audentese Spordigümnaasium.