BK Jelgava/BJSS sezonu turpina ar uzvaru mājās

Trešdien, 18.oktobrī, Latvijas Sieviešu basketbola līgā spēlējošā BK Jelgava/BJSS aizvadīja pirmo jaunās sezonas mājas spēli Zemgales OC. Šoreiz tikāmies a BJBS Rīga/Jugla vienību un izcīnījām uzvaru ar rezultātu 64:49.

Jau spēles sākumā vadībā izvirzījās mājinieces un pirmajās 10 minūtēs spēja uzkrāt +7 pārsvaru (21:14). Spēles turpinājumā jelgavnieces aizvadīja samērā neveiksmīgu ceturksni, gūstot vien 9 punktus, kas ļāva BJBS Rīga/Jugla līdz puslaika pārtraukumam samazināt rezultātu starpību līdz vienam tālmetienam (30:27). Trešajā ceturtdaļā BK Jelgava/BJSS atguvās un spēles turpinājumā vairs kontroli pār notikumiem laukumā nezaudēja – pēc trešās ceturtdaļas mūsējās bija atgriezušas drošu +12 pārsvaru (48:36), un arī spēles noslēdzošajā ceturtdaļā stabilu vadību saglabāja. Otro sezonas spēli noslēdzam ar uzvaru ar rezultātu 64:49.

BK Jelgava/BJSS rezultatīvākā spēlētāja Rebeka Nagle sakrājusi 14 punktus un 3 atlecošās bumbas. 11 punkti Vivitai Morusai, savukāt 9 punkti – Sindijai Smirnovai. Pārējās punktu guvējas mūsu komandā: Alise Karlsone (8), Ivanda Hudjakova (8), Marita Mieze (8), Amanda Budze (4), Paula Vizbule (2), Marta Pelša, Krista Anna Eglāja, Samanta Vidiņa, Luīze Briede.

Nākamo spēli BK Jelgava/BJSS aizvadīs pēc nedēļas – trešdien, 25.oktobrī plkst.19.00, Zemgales OC pret Igaunijas komandu Audentese Spordigümnaasium. Savukārt mūsu Ramirent Nacionālās baskebola līgas komanda BK Jelgava jau šajā piektdienā, 20.oktobrī, Jelgavas sporta hallē tiksies ar BK Talsi. Sākam, kā ierasts, plkst.20:00.