BK Jelgava/BJSS jau trešdien Zemgales OC aizvadīs pirmo mājas spēli

Trešdien, 18.oktobrī, mūsu dāmu vienība BK Jelgava/BJSS aizvadīs Latvijas Sieviešu basketbola līgas mājas spēli pret BJBS Rīga/Jugla. Tā būs otrā spēle jaunā galvenā trenera Edija Ausēja vadībā. Pirmajā spēlē aizvadītajā piektdienā izbraukumā ar rezultātu 42:53 jelgavnieces piekāpās Bertānu Valmieras basketbola skolas vienībai.

Spēli abas komandas uzsāka vienlīdzīgi un tikai pirmās ceturtdaļas otrajā pusē mājiniecēm uz brīdi izdevās izrauties vērā ņemamā +9 vadībā. Turpinājumā gan jelgavnieces ar 2 precīziem tālmetieniem un A.Karlsones soda metieniem jau bija 1 punkta attālumā un pirmajā pārtraukumā ejot rezultāts uz tablo: 14:15. Otrajā ceturtdaļā turpinājās līdzvērtīga cīņa un nogriežņa vidū BK Jelgava/BJSS pat uz īsu brīdi pārņēma vadības grožus savās rokās. Puslaikā gan dodamies ar -6 (24:30). Spēles trešais nogrieznis tika aizvadīts mājinieču zīmē un 10 minūtes līdz spēles beigām esam jau 10 punktu deficītā (34:44). Spēles noslēdzošajā nogrieznī mūsējām būtiskas izmaiņas spēlē ieviest neizdevās un šoreiz piekāpjamies pretiniecēm ar rezultātu 42:53.

Rezultatīvākā spēlētāja BK Jelgava/BJSS sastāvā ar 18 punktiem un 9 atlecošajām bumbām – komandas kapteine Alise Karlsone. 6 punktus sakrājušas divas spēlētājas – Vivita Morusa un Marita Mieze, kas papildus izcīnījusi arī 6 atlecošās bumbas. Pārējās punktu guvējas mūsu komandā: Sindija Smirnova (3), Marta Pelša (3), Viktorija Ivanova (2), Rebeka Nagle (2), Paula Vizbule (2), Amanda Budze, Krista Anna Eglāja, Samanta Vidiņa, Luīze Briede.

Nākamo spēli BK Jelgava/BJSS aizvadīs jau trešdien, 18.oktobrī, Zemgales OC pret BJBS Rīga/Jugla. Sākums plkst.19:00. Savukārt mūsu Ramirent Nacionālās baskebola līgas komanda BK Jelgava nākamo spēli aizvadīs piektdien, 20.oktobrī, kad Jelgavas sporta hallē tiksies ar BK Talsi. Sākam, kā ierasts, plkst.20:00.