BK Jelgava no Kandavas atved uzvaru!

Trešdienas, 11.oktobra, vakarā BK Jelgava aizvadīja otro jaunās sezonas spēli,
kurā izbraukumā tikās ar iepriekšējās sezonas sīvākajiem pretiniekiem – Ramirent NBL
čempioniem BK Kandava/Anzāģe. Neskatoties uz to, ka vairāki līderi traumu dēļ
pagaidām uz laukuma BK Jelgava palīdzēt nevar, lielāko spēles daļu pavadījām vadībā
un no Kandavas atgriežamies ar otro uzvaru šosezon ar rezultātu 90:78.

Spēles sākumā vadībā izvirzījās mājinieki un pēc pirmajām nospēlētajām
minūtēm jau atradās 8 punktu attālumā. Jelgavnieki uzsāka pakaļdzīšanos un līdz pirmās
ceturtdaļas beigām jau bija gandrīz panākuši pretiniekus – rezultāts uz tablo 23:24. Otrās
ceturtdaļas sākumā kontroli pār notikumiem laukumā pārņēma mūsējie un vadību
noturēja līdz pat spēles beigām. Puslaika pārtraukumā dodamies ar +12 (47:35), savukārt
trešo ceturtdaļu, lai arī tās vidū BK Kandava/Anzāģe uz brīdi bija samazinājuši rezultātu
starpību līdz 3 punktiem, noslēdzam ar +11 (67:56). Spēles pēdējā ceturksnī šaubu par
spēles iznākumu nebija – BK Jelgava ar drošu +12 (90:78) izcīna sezonas otro uzvaru,
pārspējot iepriekšējās sezonas līgas čempionvienību.

Arī šoreiz spēles rezultatīvākais spēlētājs bija Kristaps Pļavnieks, kas guvis 25
punktus un iedevis 5 rezultatīvas piespēles. Armands Ginters sakrājis 23 punktus un 7
atlecošās bumbas, savukārt komandas kapteinim Jānim Bērziņam – 15 punkti un 4
atlecošās bumbas. Pārējie punktu guvēji BK Jelgava sastāvā: Mārtiņš Šteinbergs (11),
Ralfs Normunds Pavārs (8), Kaspars Neimanis (7), Rihards Pirogs (1), Rūdis Bundzēns,
Alekss Jermoļenko, Markuss Tramdaks, Salvis Fiļipovs, Toms Vitmanis.
Nākamo Ramirent NBL spēli BK Jelgava aizvadīs mājās, Jelgavas sporta hallē,
kad 20.oktobrī tiksies ar BK Talsi. Sākums, kā ierasts, plkst.20:00. Dalību Latvijas
basketbola Užavas kausa izcīņā BK Jelgava sāks ar 2.spēļu kārtu un pirmo spēli pret
Salaspils SS aizvadīs 31.oktobrī plkst.20.00 Jelgavas sporta hallē.

Arī mūsu dāmu vienība BK Jelgava/BJSS ir gatava sākt Latvijas Sieviešu
basketbola līgas sezonu. Pirmo spēli jelgavnieces aizvadīs jau piektdien, 13.oktobrī, kad
izbraukumā tiksies ar Valmieras komandu, savukārt trešdien, 18.oktobrī, pirmajā mājas
spēlē Zemgales OC tiksimies ar BJBS Rīga/Jugla. Spēles sākums plkst.19:00.