BK Jelgava- Ramirent Nacionālās baskebola līgas vicečempioni

Otrdien skaļu tribīņu un spraigas cīņas pavadīti BK Jelgava ceturtajā Ramirent Nacionālās baskebola līgas fināla spēlē ar rezultātu 62:70 piekāpās BK Kandava/Anzāģe. Līdz ar to finālsērijā ar rezultātu 1:3 atzinām pretinieku pārākumu un šoreiz sezonu noslēdzam ar trūkstošo medaļu nominālu – sudrabu!

Jau spēles sākumā bija skaidrs, ka abas komandas saprot, cik nozīmīga tā ir un ka gaidāma emocionāla un fiziska cīņa – vien dažas sekundes pēc iemetiena mūsējie izpelnījās pirmo sodu, kas ļāva viesiem atklāt spēles rezultātu. Pirmās ceturtdalas turpinājumā kandavnieki guva vairākus bezatbildes punktus un līdz pirmajam pārtraukumam mūsējie bija iedzīvojušies 7 punktu deficītā (10:17). Otrajā ceturtdaļā jelgavnieki turpināja pakaļdzīšanos un puslaika pārtraukumā ejot mūsējiem rezultātu izdevās gandrīz izlīdzināt (29:34). Diemžēl atgriežoties laukumā mājinieki aizvadīja ļoti mazrezultatīvu spēli, gūstot vien 9 punktus, kas arī izlēma visas spēles likteni un arī līgas medaļu sadalījumu. Desmit minūtes līdz spēles beigām BK Jelgavai jau -13 (38:51), savukārt pēdējo desmit minūšu laikā pretinieku pārsvaru, lai arī izdevās ierobežot, līdz galam izdzēst nepietika laika. Sezonas pēdējā spēlē piekāpjamies spēcīgajai un neparocīgajai BK Kandava/Anzāģe ar rezultātu 62:70.

Šoreiz BK Jelgava sastāvā no kopējā punktu guvuma 16 punkti un 4 atlecošās piespēles Uldim Feldmanim. 12 punktus un 12 atlecošās bumbas sakrājis Armands Ginters, savukārt Kristapam Pļavniekam – 11 punkti un 5 rezultatīvas piespēles. Pārējie punktu guvēji mūsējo komandā: Roberts Mednis (9), Jānis Bērziņš (8), Mārtiņš Šteinbergs (4), Armands Seņkāns (2).  

Līdz ar šo spēli arī BK Jelgava ir noslēgusi klasiskā basketbola sezonu. Atgādinām, ka mūsu dāmas BK Jelgava/BJSS šogad Latvijas Sieviešu baskebola līgu noslēdza 4.vietā.