Pilsētas svētkos – Jelgavas atklātais 3×3 basketbola turnīrs

Lai popularizētu aktīvu atpūtu, veselīgu dzīvesveidu un ielu basketbolu kā spēli, kura ir pieejama ikvienam interesentam, 27. maijā notiks Jelgavas atklātais 3×3 basketbola turnīrs.

Sacensības norisināsies Pasta salas slidotavā, sākums – pulksten 11. Dalībnieki aicināti pieteikties elektroniski līdz 26. maija pulksten 19:00, sūtot pieteikumu pa e-pastu [email protected]. Pieteikumā jānorāda komandas nosaukums un informācija par katru spēlētāju: vārds, uzvārds, dzimšanas gads, datums, mēnesis. Komandā var pieteikt četrus spēlētājus. Dalība sacensībās ir bezmaksas.

Piedalīties var sportisti, sākot no 11 gadu vecuma. Katram dalībniekam nepieciešams izveidot Starptautiskās Basketbola federācijas FIBA 3×3 basketbola spēlētāja profilu, ko var izdarīt vietnē https://play.fiba3x3.com/. Profilam jābūt apstiprinātam.

Komandas sacentīsies vairākās grupās:

  • meitenes vecumā no 11 līdz 13 gadiem,
  • jaunietes vecumā no 14 līdz 16 gadiem,
  • jaunietes un sievietes no 17 gadu vecuma,
  • zēni vecumā no 11 līdz 13 gadiem,
  • jaunieši vecumā no 14 līdz 16 gadiem,
  • jaunieši un vīrieši vecumā no 17 gadu vecuma.

Ja kādā no grupām pieteiksies mazs komandu skaits, tad galvenais tiesnesis var lemt par grupu apvienošanu. Katras grupas trīs labākās komandas tiks apbalvotas ar medaļām.

Sacensības organizē biedrība “Basketbola klubs “Jelgava”” sadarbībā ar Jelgavas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”. Jāpiebilst, ka šogad būs divi 3×3 basketbola turnīri – Jelgavas Pilsētas svētkos un Piena, maizes un medus svētkos.

Teksts: Sporta servisa centrs