BK Jelgava ar zaudējumu pagarina ceturtdaļfināla spēļu sēriju

Otrdienas vakarā BK Jelgava aizvadīja otro Ramirent Nacionālās basketbola līgas ceturtdaļfināla spēli, kurā tikās ar LU/BS Rīga vienību. Šoreiz jau spēles sākumā bija skaidrs, ka rīdzinieki ir apņēmības pilni izmantot pēdējo iespēju paturpināt cīņu par vietu pusfinālā – mūsējie lielāko spēles daļu atradās iedzinējos un vadības pārņemšanai savās rokās nepietika resursu. Šoreiz piekāpjamies ar 62:72 un gatavojamies izšķirošanai spēlei jau piektdien.

Jau spēles pirmajā ceturtdaļā vadībā izvirzījās mājinieki, pateicoties kuru aizsardzības presinagm, jelgavnieki aizvadīja diezgan mazrezultatīvu spēli un jau pirmajās desmit minūtēs iekrāja -7 punktu deficītu (12:19). Otrās ceturtdaļas noslēdzošajās sekundēs ar Mārtiņa Šteinberga precīzu tālmetienu mūsējiem izdevās rezultātu starpību izlīdzināt (35:35). Atgriežoties laukumā pēc puslaika pārtraukuma vadības grožus savās rokās atkal pārņēma rīdzinieki un desmit minūtes līdz spēles beigām rezultāts mums nelabvēlīgs -8 (45:53). Spēles noslēdzošajā ceturtdaļā mūsējiem spēles gaitu lauzt neizdevās – šoreiz piekāpjamies pretiniekam ar rezultātu 62:72.

Rezultatīvākais spēlētājs BK Jelgava komandā šoreiz Uldis Feldmanis, kurš guvis 17 punktus un 4 atlecošās bumbas. Armands Ginters spēlē sakrājis 14 punktus, 4 atlecošās bumbas un 3 rezultatīvas piesēles, savukārt Armandam Seņkānam – 12 punkti un 9 atlecošās bumbas. Pārējie punktu guvēji jelgavnieku komandā: Roberts Mednis (7), Mārtiņš Šteinbergs (6), Jānis Bērziņš (4), Kristaps Pļavnieks (2).

Līdz ar šo zaudējumu ceturtdaļfināla spēļu kārta tiek pagarināta par vēl vienu spēli. Izšķirošo cīņu BK Jelgava aizvadīs jau piektdien, 24.martā, kad noskaidrosies, kura no abām komandām turpinās cīņu par čempiona titulu. Sākums plkst.20.00 Jelgavas sporta hallē.