BK Jelgava ceturtdaļfinālu iesāk ar nervus kutinošu uzvaru

Piektdienas vakarā BK Jelgava ar mājas spēli iesāka Ramirent Nacionālās basketbola līgas ceturtdaļfinālu, kurā tikās ar pretinieku – LU/BS Rīga vienību. Lai arī spēli mūsējie iesāka lēni, līdz spēles noslēdzošās ceturdaļas pusei mūsējo uzvara bija diezgan droša. Spēles pēdējās minūtes laukumā izvērtās negaidīti spraigas un emocijām pilnas, tomēr veiksme šoreiz jelgavnieku pusē – ar rezultātu 78:75 uzvara BK Jelgava.

Spēles pirmo ceturtdaļu abas komandas uzsāka līdzvērtīgā cīņā, pēc 10 nospēlētām minūtēm vadībā bija izvirzījušies viesi un mūsējiem -4 (15:19). Otrā nogriežņa beigās vadību savās rokās pārņēma mājinieki, puslaikā dodoties ar +7 (39:32). Spēles trešajā ceturtdaļā mūsējie savu pārsvaru palielināja līdz komfortablam +13 (64:51), tomēr pēdējās ceturtdaļas vidū jelgavnieki negaidīti apstājās un vairākas minūtes neguva nevienu punktu. Vēl nepilnu minūti līdz spēles beigām mūsējo pārsvars bija sadilis līdz minimālai 1 punkta robežai, tomēr, pateicoties Armanda Gintera precīziem soda metieniem BK Jelgava uzvaru tomēr izdevās nosargāt. Pirmajā ceturtdaļfināla spēlē gūstam panākumu ar rezultātu 78:75.

Rezultatīvākais spēlētājs ar 24 punktiem un 7 atlecošajām bumbām BK Jelgava vienībā – Armands Ginters. 16 punktus pretinieku grozā sametis Kristaps Pļavnieks, savukārt Robertam Mednim – 14 punkti un 5 atlecošās bumbas. Pārējie punktu guvēji jelgavnieku komandā: Uldis Feldmanis (11), Armands Seņkāns (11), Jānis Bērziņš (2).

BK Jelgava otro Ramirent Nacionālās basketbola līgas ceturtdaļfināla spēli pret LU/BS Rīga aizvadīs jau otrdien izbraukumā Hanzas vsk.laukumā plkst.19.00.