BK Jelgava Ramirent Nacionālās baskebola līgas astotdaļfinālu sāk ar uzvaru!

Piektdienas vakarā BK Jelgava ar mājas spēli atklāja Ramirent Nacionālās basketbola līgas astotdaļfināla spēļu kārtu, kurā pretinieks ir Austrumu grupas 7.vieta – VEF BA Valkā. Favorīts šajā duelī bija skaidrs jau pirms spēles sākuma un spēles iznākums nepārsteidza – BK Jelgava pirmajā islēgšanas spēlē izcīna drošu uzvaru ar rezultātu 114:76.

Spēles rezultātu ar precīzu Kristapa Pļavnieka divpunktu metienu atklāja mūsējie, taču viesi tālu neatpalika un pirmās ceturtdaļas pusē pat uz īsu brīdi pārņēma vadības grožus savās rokās. Pēc 10 nospēlētām minūtēm mūsējiem +6 (26:20). Spēles otrajā ceturtdaļā jelgavnieki savu pārsvaru palielināja līdz +20 (56:36), savukārt trešo ceturtdaļu BK Jelgava noslēdza ar +24 (85:61). Spēles noslēdzošajā ceturtdaļā mūsējie spēja pārkāpt 100 punktu robežu, spēli noslēdzot ar stabilu pārsvaru – 114:76.

Rezultatīvākais spēlētājs BK Jelgava sastāvā ar 22 punktiem un 5 rezultatīvām piespēlēm – Kristaps Pļavnieks. Komandas kapteinis Jānis Bērziņš spēlē sakrājis 22 punktus un 5 rezultatīvas piespēles. 17 punkti un 3 atlecošās bumbas Armandam Ginteram. Pārējie punktu guvēji BK Jelgava sastāvā: Uldis Feldmanis (16), Armands Seņkāns (14), Roberts Mednis (10), Salvis Fiļipovs (5), Markuss Tramdaks (4), Mārtiņš Šteinbergs (2).

Otro Ramirent Nacionālās basketbola līgas astotdaļfināla spēli BK Jelgava aizvadīs izbraukumā, 10.martā plkst.20.00. Savukārt Pullman LSBL spēlējošā BK Jelgava/BJSS noslēdzošo pamatturnīra spēli aizvadīs Jelgavas sporta hallē, 10.martā plkst.19.00 pret Ventspils sporta skola Spars vienību.