BK Jelgava/BJSS sezonu turpina ar drošu uzvaru

Trešdienas, 1.marta vakarā BK Jelgava/BJSS Zemgales OC laukumā aizvadīja Pullman Latvijas sieviešu basketbola līgas mājas spēli, kurā tikās ar BJBS Rīga/Juniores-2. Visas 40 spēles minūtes jelgavnieces laukumā rādīja labāku sniegumu, kas pamatturnīra pirmspēdējā spēlē ļāva svinēt sezonas 8.uzvaru ar reultātu 78:49.

Jau no spēles pirmajām sekundēm vadībā izvirzījās mājinieces, nepilnās 2 minūtēs gūstot 7 bezatbildes punktus. Ceturtdaļas turpinājumā rīdzinieces rezultātu starpību samazināja, taču vadības groži saglabājās mūsējo rokās, pēc 10 minūtēm rezultātam uz tablo rādot 18:15. Līdz puslaika pārtraukumam BK Jelgava/BJSS savu pārsvaru palielināja līdz +14 (40:26). Arī atgriežoties laukumā pēc pārtraukuma viesiem spēles gaitu mainīt neizdevās un notikumus laukumā kontrolēja jelgavnieces – pēc trešās ceturtdaļas rezultāts uz tablo rādīja 62:39, savukārt visu spēli noslēdzam ar rezultātu 78:49.

Rezultatīvākā spēlētāja BK Jelgava/BJSS komandā ar 12 punktiem un 4 atlecošajām bumbām – Marita Mieze. Viktorija Ivanova guvusi 11 punktus, 4 atlecošās bumbas un 4 rezultatīvas piespēles. 10 punti un 10 atlecošās bumbas šoreiz Ivandai Hudjakovai, savukārt 10 punkti un 5 atlecošās bumbas – Lienei Stalidzānei. Pārējās punktu guvējas BK Jelgava/BJSS sastāvā: Tīna Makarova-Makaronoka (9), Klinta Dambrāne (7), Ivonna Paegle (7), Luīze Briede (6), Rebeka Nagle (4), Alise Karlsone (2).

Nākamo un noslēdzošo Pullman LSBL pamaturnīra spēli BK Jelgava/BJSS aizvadīs 10.martā, plkst.19.00, kad Jelgavas sporta halles laukumā uzņemsim Ventspils sporta skolas Spars vienību. Savukārt Ramirent Nacionālās basketbola līgā spēlējošā BK Jelgava otro astotdaļfināla spēli pret VEF BA Valkā aizvadīs izbraukumā, 10.martā plkst.20.00.