BK Jelgava Ramirent Nacionālās baskebola līgas pamatturnīru noslēdz ar vēl vienu 100

Aizvadītajā nedēļā BK Jelgava aizvadīja noslēdzošo Ramirent Nacionālās basketbola līgas pamatturnīra spēli, izbraukumā tiekoties ar Spars/Ventspils Augstskolas vienību. Arī šoreiz bez pārsteigumiem – mūsējie bija galvas tiesu pārāki un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 103:86.

Jau no spēles pirmajām minūtēm vadībā izvirzījās BK Jelgava, pirmo ceturtdaļu noslēdzot ar +6 (24:18). Spēles otrā ceturkšņa pirmās minūtes mūsējie iesāka ar 9 bezatbildes punktiem, tomēr kopumā pretinieki jelgavniekus visai tālu nelaida – puslaikā ejot rezultāts uz tablo rādīja 51:42. Atgriežoties laukumā pēc puslaika pārtraukuma BK Jelgava palielināja savu pārsvaru līdz +16 (76:60) un, lai arī abas komandas noslēdzošajā spēles nogrieznī rādīja līdzīgu sniegumu, mājiniekiem mūsējo pārsvaru samazināt neizdevās. BK Jelgava ar rezultātu 103:86 izcīna sezonas 18.uzvaru, grupas turnīra tabulā ieņemot 2.vietu, piekāpjoties vien BK Kandava/Anzāģe savstarpējo spēļu rezultāta dēļ.

Rezultatīvākais spēlētājs BK Jelgava sastāvā ar 22 punktiem un 3 rezultatīvām piespēlēm – Jānis Bērziņš. Uldis Feldmanis spēlē sakrājis 8 punktus, 9 atlecošās bumbas un 6 rezultatīvas piespēles, savukārt 15 punkti, 4 atlecošās bumbas un 9 rezultatīvas piespēles šoreiz Kristapam Pļavniekam. Pārējie punktu guvēji BK Jelgava sastāvā: Edgars Krūmiņš (12), Armands Seņkāns (11), Mārtiņš Šteinbergs (10), Roberts Mednis (10), Salvis Fiļipovs (5).

Ar nākamo spēli BK Jelgava iesāks Ramirent Nacionālās basketbola līgas astotdaļfinālu, kurā sērijā līdz divām uzvarām tiksies ar Austrumu grupas 7.vietu – VEF BA Valkā. Pirmo spēli mūsējie aizvadīs mājās, Jelgavas sporta hallē, jau 3.martā. Sākums, kā ierasts, plkst.20.00. Savukārt Pullman LSBL spēlējošā BK Jelgava/BJSS nākamo spēli aizvadīs izbraukumā, kad 24.februārī plkst.18.00 tiksies ar RTU.