BK Jelgava vēl divas drošas uzvaras

Aizvadītā nedēļa BK Jelgava vīru komandai bija saspringta – papildus plānotajai piektdienas spēlei pret BK Talsi tika aizvadīta arī iepriekš pārceltā mājas spēle pret BK Grobiņa. Abu spēļu iznākumi bez pārsteigumiem – mūsējie izcīnīja drošas uzvaras, pārsniedzot 100 punktu robežu.

7.februāra vakarā BK Jelgava Jelgavas sporta halles laukumā tikās ar BK Talsi vienību. Spēles pirmo ceturtdaļu turnīra tabulas 9.vietā esošie talsinieki uzsāka daudzološi un abas komandas rādīja līdzvērtīgu cīņu, pēc desmit nospēlētām minūtēm mūsējiem pat atpaliekot par vienu soli (23:24). Spēles otrajā ceturtdaļā jelgavnieki pārņēma vadību un līdz puslaikam izvirzījās vadībā (53:41). Atgriežoties laukumā BK Jelgava uzņēma apgriezienus un desmit minūšu laikā izlēma spēles likteni, atraujoties jau par 27 punktiem (85:58). Spēles noslēdzošajā ceturksnī abas komandas rādīja līdzvērtīgu sniegumu, tomēr mūsējie rezultātu starpību neļāva samazināt, noturot pārsvaru līdz spēles beigām. Izcīnām vēl vienu uzvaru ar rezultātru 110:83.

Rezultatīvākais spēlētājs BK Jelgava sastāvā ar 21 punktu un 4 atlecošajām bumbām – Andris Justovičs. 20 punktus, 4 atlecošās bumbas un 3 rezultatīvas piespēles sakrājis Armands Ginters, savukārt Uldim Feldmanim – 12 punkti un 9 atlecošās bumbas. Pārējie punktu guvēji BK Jelgava sastāvā: Mārtiņš Šteinbergs (11), Edgars Krūmiņš (11), Armands Seņkāns (11), Jānis Bērziņš (5), Salvis Fiļipovs (5), Markuss Tramdaks (3), Kristers Vējš (1).

Arī 10.februāra spēles pret BK Grobiņa iznākums, turnīra tabulā skatoties, bija skaidrs pirms spēles sākuma. Jau pirmajā ceturtdaļā jelgavnieki izrāvās drošā vadībā, noslēdzot pirmo desmitminūti ar +21 (37:16). Līdz puslaika pārtraukumam mūsējie bija atrāvušies jau netveramā 33 punktu attālumā (64:31). Lai arī spēles trešajā ceturtdaļā viesiem izdevās mazliet rezultātu starpību samazināt un kopumā aizvadīt rezultatīvāku spēli nekā mūsējiem, tas spēles gaitā izmaiņas neieviesa – trešo ceturtdaļu noslēdzam ar 85:54, savukārt līdz spēles beigām savu pārsvaru palielinām līdz +41 un, pārkāpjot 100 robežu, izcīnām uzvaru ar rezultātu 114:73.

Šoreiz varenu 29 punktu guvumu komandas kopējam punktu skaitam pienesis Edgars Krūmiņš, kas papildus izcīnījis arī 9 atlecošās bumbas un 5 rezultatīvas piespēles. 17 punktus, 4 atlecošās bumbas un 3 rezultatīvas piespēles sakrājis Uldis Feldmanis, savukārt Kristapam Pļavniekam – 14 punkti, 3 atlecošās bumbas un 5 rezultatīvas piespēles. Pārējie punktu guvēji mūsu komandā: Armands Seņkāns (10), Andris Justovičs (10), Markuss Tramdaks (9), Armands Ginters (6), Kristers Vējš (6), Rainers Barkans (6), Salvis Fiļipovs (5), Mārtiņš Šteinbergs (3).

Nākamo spēli Ramirent Nacionālās basketbola līgas ietvaros BK Jelgava aizvadīs jau otrdien, 14.februārī Jelgavas sporta hallē uzņemot BS Tukums/TSS vienību. Sākums plkst.20.00.  Savukārt BK Jelgava/BJSS nākamo Pullman LSBL spēli aizvadīs izbraukumā, kad 18.februārī plkst.19.30 tiksies ar Valmiera GLASS VIA/BVBS.