BK Jelgava turpina uzvaru sēriju, BK Jelgava/BJSS vēl viens zaudējums

Aizvadītajā nedēļā abas BK Jelgava komandas aizvadīja izbraukuma spēles – BK Jelgava janvāri noslēdza ar Ramirent Nacionālās baskebola līgas spēli pret BK Turība, kurā ar rezultātu 78:71 svinēja uzvaru, savukārt Pullman Latvijas sieviešu basketbola līgā spēlējošā BK Jelgava/BJSS ar rezultātu 51:75 piekāpās BJBS Rīga/Jugla vienībai.

31.janvāra vakarā BK Jelgava uz laukuma tikās ar BK Turība vienību. Spēles rezultātu atklāja jelgavnieki, tomēr pirmajā ceturtdaļā spēle ritēja punkts punktā, un pēc 10 nospēlētām minūtēm mūsējie atradās minimālā vadībā (26:25). Arī spēles otrajā nogrieznī abas komandas rādīja līdzvērtīgu sniegumu, uz maiņām atrodoties vadībā. Dažas minūtes līdz puslaika pārtraukumam jelgavniekiem izdevās atrauties līdz 9 punktu starpībai, tomēr līdz nogriežņa beigām viesi ar precīzu tālmetienu starpību samazināja un rezultāts uz tgablo rādīja 46:40. Atgriežoties laukumā pēc pārtraukuma mūsējie guva 13 bezatbildes punktus, tomēr līdz trešās ceturtdaļas beigām mājinieki mūsējo pārsvaru samazināja līdz +7 (63:56). Spēles noslēdzošajā ceturksnī dižu pavērsienu spēles gaitā nebija, un jelgavnieki svin vēl vienu uzvaru ar rezultātu 78:71.

Rezultatīvākais spēlētājs BK Jelgava sastāvā ar 17 punktiem, 10 atlecošajām bumbām un 5 rezultatīvām piespēlēm – Armands Seņkāns. Komandas kapteinis Jānis Bērziņš pievienojis 12 punktus, tāpat arī Kristaps Pļavnieks, kurš papildus sakrājis arī 4 atlecošās bumbas un 3 rezultatīvas piespēles. Pārējie punktu guvēji BK Jelgava sastāvā: Armands Ginters (10), Andris Justovičs (9), Edgars Krūmiņš (7), Uldis Feldmanis (6), Mārtiņš Šteinbergs (3), Roberts Mednis (2).

Savukārt BK Jelgava/BJSS 2.februārī tikās ar BJBS Rīga/Jugla vienību. Līdz spēles pirmās ceturtdaļas pusei veiksmīgāk spēlēja jelgavnieces, tomēr tad mūsējās vairākas minūtes nespēja gūt nevienu punktu, un mājinieces pārņēma vadību. Pēc pirmā spēles nogriežņa mūsējām -4 (14:18). Spēles otrajā ceturtdaļā rīdzinieces uz brīdi attālinājās līdz 8 punktu robežai, tomēr līdz puslaika pārtraukumam jelgavniecēm izdevās rezultātu starpību samazināt – pēc 20 nospēlētām minūtēm rezultāts uz tablo 31:33. Diemžēl atgriežoties laukumā jelgavnieces aizvadīja ļoti neveiksmīgu otro puslaiku, un jau trešās ceturtdaļas sākumā ar vairākiem bezatbildes punktiem mājinieces panāca +10. Lai arī periodiski BK Jelgava/BJSS dāmas spēja starpību samazināt, mājinieces atkal spēja atrauties, un trešo ceturtdaļu noslēdzam iedzinējos ar rezultātu 42:53. Spēles noslēdzošajā ceturtdaļā mūsējās guva vien 9 punktus, kas ļāva pretiniecēm palielināt savu pārsvaru un sagādāt mūsu dāmām sezonas 6. zaudējumu ar rezultātu 51:75.

Rezultatīvākā spēlētāja BK Jelgava/BJSS komandā ar 15 gūtiem punktiem un 6 atlecošajām bumbām – Ivanda Hudjakova. Luīzei Briedei šoreiz 9 punkti un 3 atlecošās bumbas, savukārt 6 punktus un 6 atlecošās bumbas pievienojusi Alise Karlsone.  Pārējās punktu guvējas BK Jelgava/BJSS komandā: Rebeka Nagle (5), Klinta Dambrāne (5), Marita Mieze (5), Ivonna Paegle (2), Rebeka Gorbunova (2), Loreta Beitāne (2).

Nākamās spēles abas mūsu komandas aizvadīs mājās. Jau otrdien, 7.februārī, BK Jelgava Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēlē uzņems BK Talsi. Sākums plkst.20.00. Savukārt BK Jelgava/BJSS nākamajā Pullman LSBL spēlē 8.februārī plkst.19.30 Zemgales OC laukumā tiksies ar BK Jūrmala.