Startēs Jelgavas kausa izcīņa basketbolā

Lai popularizētu un attīstītu amatieru basketbolu Jelgavā, tiks organizēta ikgadējā Jelgavas pilsētas kausa izcīņa basketbolā. Komandām jāpiesakās līdz 6. februārim, bet līdz 10. februārim jāiesūta vārdiskais sastāvs.

Maksimālais dalībnieku skaits komandas pieteikumā – 16 spēlētāji, kas dzimuši 2006. gadā un vecāki. Komandas sastāvu sacensību laikā nav atļauts mainīt vai papildināt. Spēlētāji, kas pieteikti dalībai FIBA, Latvijas–Igaunijas basketbola līgā vai kādas citas valsts augstākajā līgā, Jelgavas kausa izcīņā startēt nevar, bet komandas pieteikumā var būt divi spēlētāji, kas 2022./2023. gada sezonā piedalās Latvijas Nacionālās basketbola līgas čempionātā, ja sacensību galvenajam sekretāram iesniegta spēlētāja pārstāvētā kluba/komandas rakstveida atļauja. Spēles laikā komandas sastāvā uz laukuma var atrasties tikai viens no šiem spēlētājiem. Dalības maksa komandai ir 200 eiro.

Jelgavas kausa izcīņa sāksies 18. februārī un ilgs līdz aprīlim. Spēles notiks saskaņā ar turnīra nolikumu un FIBA oficiālajiem basketbola noteikumiem un godīgas spēles (fair–play) principiem, kā arī FIBA oficiālajām noteikumu izmaiņām, interpretācijām un papildinājumiem. Regulārajās sacensībās un izslēgšanas spēlēs vienas ceturtdaļas ilgums būs 10 minūtes. Pirmās vietas ieguvēja komanda tiks pasludināta par 2023. gada Jelgavas kausa ieguvējiem. Finālisti tiks apbalvoti ar naudas balvām.

Komandām līdz 6. februāra pulksten 17 jāiesūta “Komandas pieteikums” uz e-pastiem [email protected] un [email protected], kas apliecina tās gatavību startēt sacensībās un pildīt Nolikumā noteiktas saistības. Komandas “Vārdiskais pieteikums” jāiesūta līdz 10. februāra pulksten 17 uz e-pastiem [email protected]  un [email protected].

Sacensības organizē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” sadarbībā ar “Biedrība basketbola klubs “Jelgava””.

2022. gadā Jelgavas kausu basketbolā izcīnīja komanda “Valauto/Toma-noma.lv”.

JELGAVAS PILSĒTAS KAUSA IZCĪŅAS BASKETBOLĀ 2023 NOLIKUMS

Komandas pieteikums

Komandas vārdiskais pieteikums

Teksts: Sporta servisa centrs