BK Jelgava vīri turpina uzvarēt, dāmām – smags zaudējums

Aizvadītajā nedēļā abas BK Jelgava komandas aizvadīja izbraukuma spēles – BK Jelgava piektdienas vakarā Ramirent Nacionālās baskebola līgas spēlē ar rezultātu 106:84 pārspēja BK Ķekava, savukārt BK Jelgava/BJSS svētdienas vakarā aizvadīja līdz šim sezonas neveiksmīgāko spēli, kurā ar rezultātu 34:91 piekāpās RSU-2 vienībai.

20.decembra vakarā BK Jelgava tikās ar labi zināmo BK Ķekava vienību. Jau spēles pirmajā ceturtdaļā jelgavniekiem izdevās izrauties vadībā un pēc 10 nospēlētām minūtēm bija guvuši divreiz vairāk punktu nekā mājinieki (26:13). Līdz puslaika pārtraukumam BK Ķekava izdevās samazināt komfortablo pārsvaru līdz 6 punktu robežai (48:42), tomēr pēc puslaika pārtraukuma jelgavnieki atgriezās laukumā ar jaunu sparu. Trešajā ceturtdaļā pretinieki guva vien 9 punktus, kas jelgavniekiem ļāva atkal savu pārsvaru palielināt un nogriezni noslēgt ar +27 (78:51). Līdz spēles beigām mājiniekiem izdevās starpību mazliet samazināt, taču iekrātais pārsvars nodrošināja mūsējiem drošu uzvaru ar rezultātu 106:84.

BK Jelgava sastāvā 21 punktu, 8 atlecošās bumbas un 7 rezultatīvas piespēles sakrājis Armands Seņkāns. Edgaram Krūmiņam 21 punkts un 11 rezultatīvas piespēles savukārt komandas kapteinim Jānim Bērziņam šajā spēlē 17 punkti un 4 atlecošās bumbas. Pārējie punktu guvēji BK Jelgava komandā: Kristaps Pļavnieks (13), Uldis Feldmanis (12), Mārtiņš Šteinbergs (8), Armands Ginters (4), Markuss Tramdaks (4), Kristers Vējš (3), Salvis Fiļipovs (3).

Pullman LSBL spēlējošā BK Jelgava/BJSS 22. janvārī Rimi OC tikās ar RSU-2 vienību. Jau pirmajā ceturtdaļā vadībā izvirzījās mājinieces, pēc desmit nospēlētām minūtēm mūsējām atrodoties 12 punktu deficītā (10:22). Otrajā ceturtdaļā veiksmīgāk joprojām spēlēja RSU-2 vienība, puslaika pārtraukumā ejot ar rezultātu 37:18. Diemžēl atgriežoties laukumā pēc pārtraukuma BK Jelgava/BJSS spēles gaitu mainīt nespēja un trešā ceturtdaļa izvērtās pagalam neveiksmīga – jelgavnieces guva vien 6 punktus pretēji 33 rīdzinieču punktiem (24:70). Spēles noslēdzošajā nogrieznī laukumā turpināja dominēt mājinieces, sagādājot mūsu dāmām sezonas 4. zaudējumu ar rezultātu 34:91.

Rezultatīvākā spēlētāja BK Jelgava/BJSS komandā ar 7 gūtiem punktiem un 8 atlecošajām bumbām – Alise Karlsone. 6 punktus pievienojusi Tīna Makarova-Makaronoka, savukārt Ivonnai Paeglei – 5 punkti. Pārējās punktu guvējas BK Jelgava/BJSS sastāvā: Ivanda Hudjakova (3), Viktorija Ivanova (3), Klinta Dambrāne (3), Marita Mieze (3), Rebeka Nagle (1).

Nākamo Pullman LSBL spēli BK Jelgava aizvadīs 25. janvārī, kad Zemgales OC laukumā tiksies ar TTT/RBJSS Rīdzene vienību. Sākums plkst.19.30. Savukārt iepriekš plānotā 27. janvāra Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēle pret BK Grobiņa tiks pārcelta- spēles laiks tiks precizēts. Tuvākā BK Jelgava spēle Ramirent Nacionālās līgas ietvaros tiks aizvadīta izbraukumā, 31. janvārī plkst.18.30 tiekoties ar BK Turība.