BK Jelgava gadu turpina ar drošu uzvaru mājās

10.janvāra vakarā ar Jelgavas sporta hallē BK Jelgava Ramirent Nacionālās basketbola līgas mājas spēlē tikās ar BK Liepāja/LSSS vienību. Mājinieki jau no spēles sākuma izvirzījās vadībā un to no rokām neizlaida līdz pat spēles beigām. Arī gada pirmajā mājas spēlē svinam uzvaru ar rezultātu 87:67.

Jau no spēles sākuma BK Jelgava izvirzījās vadībā, nepilnās 3 minūtēs gūstot 8 bezatbildes punktus. Līdz ceturtdaļas turpinājumam mūsējie bija savu vadību uzaudzējuši jau līdz +16 (29:13). Otrajā ceturtdaļā jelgavnieki savu jau tā drošo vadību bija palielinājuši līdz +23 (48:25), līdz ar to spēles iznākums jau bija skaidrs. Spēles trešajā ceturtdaļā BK Jelgava vadība sasniedza jau +28 (72:44). Spēles noslēdzošo ceturtdaļu kopumā veiksmīgāk aizvadīja viesi, tomēr tas vairs spēles likteni neietekmēja – BK Jelgava svin vēl vienu drošu uzvaru ar rezultātu 87:67.

Rezultatīvākais spēlētājs BK Jelgava sastāvā ar 17 gūtiem punktiem un 8 atlecošajām bumbām – Edgars Krūmiņš. Andris Justovičs šoreiz guvis 15 punktus, savukārt Armandam Seņkānam – 14 punkti, 4 atlecošās bumbas un 4 rezultatīvas piespēles. Pārējie punktu guvēji jelgavnieku vienībā: Jānis Bērziņš (12), Kristaps Pļavnieks (10), Mārtiņš Šteinbergs (9), Armands Ginters (6), Uldis Feldmanis (2), Markuss Tramdaks (2).

Nākamo Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēli BK Jelgava aizvadīs izbraukumā, 20.janvārī plkst.20.00 tiekoties ar BK Ķekava. Savukārt Pullman Latvijas sieviešu basketbola līgā spēlējošā BK Jelgava/BJSS 22.janvārī izbraukuma spēlē tiksies ar RSU-2. Sākums plkst.17.00.