BK Jelgava gadu iesāk ar uzvaru!

Ceturtdienas, 5.janvāra, vakarā ar Ramirent Nacionālās basketbola līgas izbraukuma spēli Bauskā BK Jelgava atklāja jauno gadu. Arī šoreiz bez pārsteigumiem – ar rezultātu 96:84 mūsējie pārspēja Bauskas vienību. Jau ar nākamo spēli basketbols atgriezīsies Jelgavā, kad mūsējie mājas spēlē tiksies ar BK Liepāja/LSSS.

Mūsu vīru komanda pirmo gada spēli Bauskā atklāja ar komandas kapteiņa Jāņa Bērziņa precīzu tālmetienu, taču turpinājumā abas komandas uz maiņām izvirzījās vadībā. Nepilnas 3 minūtes līdz pirmā spēles nogriežņa beigām mūsējie “iesprūda” un atļāva mājiniekiem gūt vairākus bezatbildes punktus, panākot pat 8 punktu starpību. Līdz ceturtdaļas beigām jelgavnieki tomēr atguvās un samazināja rezultātu starpību līdz -2 (27:29). Līdz otrās ceturtdaļas vidum abas komandas turpināja savstarpēju līderu maiņu, vienai otru nelaižot tālāk par 3 punktu robežu. Tomēr nogriežņa otrajā pusē mūsējie pārņēma vadību un noturēja to līdz spēles beigām. Puslaika pārtraukumā ejot mūsējie atradās vadībā ar 48:44, pēc trešās ceturtdaļas jau 80:70, savukārt visu spēli noslēdzam ar +12 (96:84).

Šoreiz rezultatīvākais spēlētājs BK Jelgava sastāvā ir Uldis Feldmanis, kas guvis 23 punktus un izcīnījis 4 atlecošās bumbas. Kristapam Pļavniekam – 21 punkts, savukārt Andris Justovičs sakrājis 19 punktus un guvis 6 atlecošās bumbas. Pārējie punktu guvēji jelgavnieku vienībā: Edgars Krūmiņš (9), Armands Ginters (8), Jānis Bērziņš (7), Mārtiņš Šteinbergs (5), Armands Seņkāns (2), Salvis Fiļipovs (2).

Nākamajā Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēlē BK Jelgava Jelgavas sporta hallē uzņems BK Liepāja/LSSS vienību. Sākums, kā ierasts, plkst.20.00. Savukārt Pullman Latvijas sieviešu basketbola līgā spēlējošā BK Jelgava/BJSS 22.janvārī izbraukuma spēlē tiksies ar RSU-2.. Sākums plkst.17.00.