BK Jelgava komandām – nervus kutinoši zaudējumi

Šajā nedēļā BK Jelgava komandas aizvadīja mājas spēles, turklāt abas vienības piedzīvoja sāpīgus zaudējumus arminimālu 1 punkta starpību. BK Jelgava Ramirent Nacionālāsbaskebola līgas spēlē piekāpās BK Ķekava (84:85), savukārtPullman Latvijas Sieviešu basketbola līgā spēlējošā BK Jelgava/BJSS atzina BJBS Rīga/Jugla pārākumu (66:67).

Ceturtdienas vakarā BK Jelgava/BJSS Zemgales OC laukumāuzņēma BJBS Rīga/Jugla. Pirmo ceturtdaļu veiksmīgāk iesākaviesi, tomēr nogriežņa otrajā pusē jelgavnieces ar gūtiem 10 bezatbildes punktiem pārņēma vadību. Pirmo spēles nogrieznimūsējās noslēdza ar +5 (17:12). Otro ceturtdaļu BK Jelgava/BJSS iesāka neveiksmīgi, gandrīz 3 minūtes negūstotnevienu punktu, kas ļāva pretiniecēm pārņemt kontroli pārnotikumiem laukumā. Spēles turpinājumā abas komandas rādījalīdzīgu sniegumu un spēle ritēja punkts punktā, pirmo puslaikunoslēdzot neizšķirti (33:33). Atgriežoties laukumā dāmasturpināja cīņu par katru bumbu, 5 reizes izlīdzinot rezultātu, tomēr nogriežņa otrajā pusē mazliet veiksmīgāk nospēlējajelgavnieces un 10 minūtes līdz spēles beigām bija vadībā ar +3 (51:48). Spēles pēdējā ceturtdaļā laukumā risinājās spraigaspēle, abām komandām uz maiņām kontrolējot notikumuslaukumā. Spēles likteni izšķīra viesu precīzs tālmetiens 30 sekundes pirms spēles beigām un jelgavniecēm arī neizdevāsizraut uzvaru. Spēli noslēdzam ar rezultātu 66:67.

Lielisku sniegumu BK Jelgava/BJSS komandā rādīja Ivanda Hudjakova, kas guva 19 punktus un izcīnīja 19 atlecošāsbumbas. Klinta Dambrāne sakrājusi 12 punktus un 4 atlecošāsbumbas, savukārt Marita Mieze guvusi 11 punktus. Pārējāspunktu guvējas BK Jelgava/BJSS komandā: Tīna Makarova-Makaronoka (6), Viktorija Ivanova (6), Luīze Briede (4), AliseKarlsone (3), Laura Zambrāne (2), Ivonna Paegle (2), Rebeka Nagle (1).

Piektdienā Jelgavas sporta halles basketbola laukumā BK Jelgava Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēlē tikās ar BK Ķekava. Jau no spēles sākuma abas komandas laukumā cīnījāspar katru bumbu, vairākkārt savā starpā mainoties līderapozīcijām. Pirmās 10 spēles minūtes jelgavnieki noslēdza ar +4 (20:16), savukārt puslaikā ejotar +1 (42:41). Trešajā ceturtdaļāviesi guva 10 bezatbildes punktus, ar ko pietika, lai nodrošinātumazliet komfortablāku vadību. Trešo ceturtdaļu noslēdzam jauiedzinējos ar rezultātu 62:69. Noslēdzošā ceturtdaļa aizritējaķekavnieku zīmē, taču 3 minūtes līdz spēles beigām mūsējiemizdevās sagādāt skatītājiem intrigu un izlīdzināt rezultātu. Noslēdzošajās spēles minūtēs laukumā bija vērojams spraigs un emocionāls basketbols, diemžēl veiksme šoreiz bija viesu pusē. Ar rezultātu 84:85 atzīstam BK Ķekava pārākumu.

Rezultatīvākais spēlētājs BK Jelgava sastāvā ar 19 punktiem, 7 atlecošajām bumbām un 8 rezultatīvām piespēlēm – Kristaps Pļavnieks. 18 punkti un 6 atlecošās bumbas šoreiz ArmandamSeņkānam, savukārt Uldim Feldmanim 15 punkti, 7 atlecošāsbumbas un 5 rezultatīvas piespēles. Pārējie punktu guvēji BK Jelgava sastāvā: Roberts Mednis (14), Mārtiņš Šteinbergs (9), Armands Ginters (9).

Nākamās spēles abas komandas aizvadīs izbraukumā. BK Jelgava/BJSS 9.novembrī plkst.19:30 Pullman LSBL spēlētiksies ar Jūrmalas komandu. Savukārt nākamo RamirentNacionālās basketbola līgas spēli BK Jelgava aizvadīs11.novembrī, kad tiksies ar BK Grobiņa. Spēles sākumsplkst.19:30.