BK Jelgava komandas no izbraukumiem atved uzvaras

Aizvadītajā nedēļā BK Jelgava/BJSS un BK Jelgava aizvadīja izbraukuma spēles. Šoreiz mūsu dāmas tikās ar Jūrmalas vienību, kuru nervus kutinošā spēlē izdevās uzvarēt ar rezultātu 57:54. Savukārt Ramirent Nacionālajā basketbola līgā spēlējošā BK Jelgava svinēja pirmo sezonas 100, pārliecinoši uzvarot BK Grobiņu (102:66).

Pullman Latvijas sieviešu baskebola līgā spēlējošā BK Jelgava/BJSS ar Jūrmalas vienību tikās trešdienas vakarā. Jau no pirmajām minūtēm spēle ritēja punkts punktā un neviena no komandām nespēja sakrāt būtisku pārsvaru. Pēc samērā mazrezultatīvas pirmās ceturtdaļas jelgavnieces atradās 2 punktu deficītā (11:13). Otrajā ceturtdaļā nelielu pārsvaru saglabāja mājinieces, puslaikā dodoties ar rezultātu 28:23. Trešās ceturtdaļas vidū uz īsu brīdi vadību pārņēma jelgavnieces, tomēr 10 minūtes līdz spēles beigām jūrmalniecēm +3 (43:40). Spēles liktenis izšķīrās pēdējās 3 minūtēs, kad jelgavniecēm izdevās izlīdzināt nelielo mājinieču starpību un, rādot lielisku sniegumu aizsardzībā, spraigā spēles noslēgumā, izraut uzvaru ar rezultātu 57:54.

Rezultatīvākā spēlētāja BK Jelgava/BJSS komandā Rebeka Nagle spēlē sakrāja 13 punktus un 5 atlecošās bumbas. 12 punkti, 3 atlecošās bumbas un 5 rezultatīvas piespēles guvusi VIktorija Ivanova, savukārt 9 punkti Maritai Miezei. Pārējās punktu guvējas BK Jelgava/BJSS komandā: Ivanda Hudjakova (5), Klinta Dambrāne (5), Luīze Briede (5), Kate Višņēvica (4), Alise Karlsone (2), Tīna Makarova-Makaronoka (2).

Daudz pārliecinošāku kontroli laukumā piektdienas vakarā demonstrēja BK Jelgava, kas Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēlē tikās ar BK Grobiņa. Jelgavnieki izvirzījās vadībā jau spēles sākumā un pirmajās piecās minūtēs guva 11 bezatbildes punktus. Līdz ceturtdaļas beigām mūsējo pārsvars jau bija pieaudzis līdz +24 (32:8). Arī spēles turpinājumā mājiniekiem spēles gaitu lauzt neizdevās un spēles liktenis jau bija izlemts – puslaika pārtraukumā dodamies ar +34 (57:23), savukārt pēc trešās ceturtdaļas rezultāts uz tablo rādīja 81:47. Līdz spēles beigām mūsējiem izdevās vēl mazliet savu pārsvaru palielināt līdz +36, svinot sezonas pirmo 100 un līdz šim pārliecinošāko uzvaru (102:66).

Rezultatīvākais spēlētājs BK Jelgava sastāvā ar 19 punktiem un 6 rezultatīvām piespēlēm, kā ierasts, Kristaps Pļavnieks. Salvis Fiļipovs spēlē guvis 14 punktus, savukārt 13 punkti un 6 atlecošās bumbas – Tomam Bitītim. Pārējie punktu guvēji BK Jelgava sastāvā: Roberts Mednis (12), Armands Seņkāns (12), Jānis Bērziņš (12), Mārtiņš Šteinbergs (8), Armands Ginters (6), Kristers Vējš (4), Markuss Tramdaks (2).

Nākamo Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēli BK Jelgava aizvadīs mājās, 15.novembrī plkst.20:00, pret BA Turība. Savukārt BK Jelgava/BJSS 22.novembrī plkst.20:000 Pullman LSBL izbraukuma spēlē tiksies ar BJBS Rīga/Juniores-2.