Aizvadītajā nedēļā BK Jelgava komandām – uzvaras

Šajā nedēļā BK Jelgava komandas aizvadīja katra pa spēlei – Ramirent Nacionālās baskebola līgas vienība BK Jelgava otrdien aizvadīja mājas spēli pret Bauskas komandu, savukārt Pullman Latvijas Sieviešu basketbola līgā spēlējošā BK Jelgava/BJSS izbraukuma spēlē tikās ar TTT/RBJSS Rīdzene vienību. Abas komandas šoreiz svinēja uzvaru.

Otrdien, 18.oktobrī, BK Jelgava Jelgavas sporta halles laukumā uzņēma Bauskas vienību. Jau pirms spēles mūsējie bija izteikti favorīti, jo visas iepriekšējās tikšanās reizēs jelgavnieki ir svinējuši drošas uzvaras. Lai arī spēles pirmās ceturtdaļas pirmajā pusē vadībā izvirzījās viesi, spēles turpinājumā jelgavnieki pārņēma vadību un pārtraukumā gāja jau ar +13 (26:13). Otrajā ceturtdaļā laukumā spēle ritēja mūsējo kontrolē, puslaikā jelgavniekiem sasniedzot jau +19 punktu vadību (51:32). Lai arī otrajā puslaikā viesiem izdevās apstādināt mūsējo pārsvara pieaugumu, tomēr līdz spēles beigām rezultātu izlīdzināt un pa īstam atgūties vairs neizdevās – pēc trešās ceturtdaļas rezultāts uz tablo rādijā 68:50, savukārt visu spēli noslēdzam ar +16 (82:66).

Rezultatīvākais spēlētājs BK Jelgava sastāvā ar 20 punktiem un 11 atlecošajām bumbām – Uldis Feldmanis. Kristaps Pļavnieks spēlē sakrājis 14 punktus, 3 atlecošās bumbas un 5 rezultatīvas piespēles, savukārt 12 punkti un 4 atlecošās bumbas Armandam Seņkānam. Pārējie punktu guvēji BK Jelgava sastāvā: Jānis Bērziņš (7), Mārtiņš Šteinbergs (6), Armands Ginters (5), Roberts Mednis (5), Toms Bitītis (5), Salvis Fiļipovs (5), Markuss Tramdaks (3).

Savukārt BK Jelgava sieviešu komanda BK Jelgava/BJSS sestdien tikās ar TTT/RBJSS Rīdzene vienību. Spēles sākumā vadībā izvirzījās mājinieces, pirmo ceturtdaļu noslēdzot ar +5 (22:17), tomēr otrā spēles nogriežņa pusē mūsējās guva 10 bezatbildes punktus, līdz puslaika pārtraukumam panākot neizšķirtu (34:34). Spēles trešajā ceturtdaļā mājinieces vairākas reizes izrāvās vadībā, tomēr jelgavniecēm izdevās katru reizi rezultātu izlīdzināt un nogriezni noslēgt pat ar +2 (51:49). Spēles liktenis tika izlemts saspringtās noslēdzošās ceturtdaļas pēdējās minūtēs, kurās mūsējām izdevās atrauties no pretiniecēm un izcīnīt uzvaru ar rezultātu 77:67.

Rezultatīvākā spēlētāja BK Jelgava/BJSS komandā ar 23 gūtiem punktiem un 8 atlecošajām bumbām – Ivanda Hudjakova. Klinta Dambrāne sakrājusi 10 punktus, 4 atlecošās bumbas un 3 rezultatīvas piespēles, savukārt Marita Mieze pretējās komandas grozā sametusi 9 punktus, tāpat kā Alise Karlsone, kas papildus vēl izcīnījusi arī 7 atlecošās bumbas. Pārējās punktu guvējas BK Jelgava/BJSS komandā: Tīna Makarova-Makaronoka (7), Luīze Briede (6), Loreta Beitāne (5), Viktorija Ivanova (3), Rebeka Gorbunova (2), Rebeka Nagle (1).

Nākamo Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēli BK Jelgava aizvadīs 28.oktobrī, kad izbraukumā tiksies ar BK Liepāja/LSSS. Spēles sākums plkst.18:30. Savukārt nākamo Pullman LSBL spēli BK Jelgava/BJSS nākamo spēli aizvadīs mājās, 3.novembrī plkst.20:00 Zemgales OC tiekoties ar BJBS Rīga/Jugla.