BK Jelgava izcīna vietu pusfinālā!

Aizvadītajā nedēļā BK Jelgava aizvadīja Ramirent Nacionālās basketbola līgas ceturtdaļfināla spēles, kurās tikās ar pamatturnīra laikā divreiz pieveikto Bauskas vienību. Abās spēlēs mūsējie spēja pārkāpt 100 punktu slieksnim un izcīnīt pārliecinošas uzvaras – pirmajā spēlē uzvarot ar rezultātu 117:88, savukārt otrajā – ar 107:81.

Pirmajā ceturtdaļfināla spēlē jau no spēles sākuma laukumā labāku sniegumu rādīja mājinieki – pēc pirmās ceturtdaļas mūsējiem bija 9 punktu pārsvars (30:21), savukārt līdz puslaika pārtraukumam starpību izdevās palielināt līdz +24 (61:37). Arī spēles turpinājumā notikumu gaita laukumā nemainījās, un līdz spēles beigām BK Jelgava savu pārsvaru palielināja līdz +26 (107:81). Rezultatīvākais mūsu komandā šoreiz bija Uldis Feldmanis, kas sakrāja 22 punktus un 6 atlecošās bumbas. Kristaps Pļavnieks spēlē guvis 20 punktus, savukārt 18 punkti un 5 atlecošās bumbas Edgaram Krūmiņam. Pārējie punktu guvēji: Jānis Bērziņš (14), Mārtiņš Šteinbergs (12), Armands Seņkāns (11), Roberts Pāže (4), Armands Ginters (3), Andris Justovičs (2), Kaspars Neimanis (1).

Otrās ceturtdaļfināla spēles liktenis bija lielā mērā izlemts jau spēles sākumā – visas 40 minūtes BK Jelgava atradās drošā vadībā un jau pēc pirmās ceturtdaļas mūsējo pārsvars bija +24 (34:10). Līdz puslaika pārtraukumam jelgavnieku vadība bija pieaugusi līdz +27 (59:32). Lai arī trešajā ceturtdaļā veiksmīgāk nospēlēja Bauskas vienība, ievērojamas izmaiņas rezultātā tas neviesa – 10 minūtes līdz spēles beigām mūsējiem +25 (88:63), savukārt līdz spēles beigām rezultātu starpība pieauga vēl par dažiem punktiem līdz +29 (117:88). Rezultatīvākais spēlētājs jelgavnieku vidū ar 19 punktiem un 4 atlecošajām bumbām – komandas kapteinis Jānis Bērziņš. Pa 17 punktiem guvuši Edgars Krūmiņš, kas papildus izcīnījis arī 5 atlecošās bumbas, un Kristaps Pļavnieks, kas sakrājis arī 4 atlecošās bumbas, 5 rezultatīvas piespēles un 5 izprovocētas piezīmes. Pārējie punktu guvēji: Andris Justovičs (15), Roberts Pāže (14), Armands Seņkāns (11), Kaspars Neimanis (10), Armands Ginters (8), Salvis Fiļipovs (3), Uldis Feldmanis (3).

Komandas Ramirent Nacionālās basketbola līgas pusfinālā spēlēs līdz līdz vienas komandas divām uzvarām. Visas spēles būs vērojamas Latvijas Basketbola savienības Youtube kanālā.