BK Jelgava pusfinālā tiksies ar Gulbenes bukiem|BJSS

BK “Jelgava”, divās spēlēs pārspējot Bauskas komandu, iekļuvusi “Ramirent” Nacionālās basketbola līgas pusfinālā, kur mūsu komandas pretinieki būs “Gulbenes Buki/BJSS”. Pusfināla spēles tiks aizvadītas nākamnedēļ.

urtdaļfinālā BK “Jelgava” pirmajā spēlē Jelgavā pārspēja Bausku ar rezultātu 107:81, otrajā spēlē izbraukumā arī svinēja uzvaru ar rezultātu 117:88. Sērijā līdz divām uzvarām panākot 2:0, jelgavnieki nodrošināja sev vietu pusfinālā.

Pusfinālā mūsu komandas pretinieki būs Austrumu grupas līderi “Gulbenes buki/BJSS”, kas ceturtdaļfinālā ar 2:1 pārspēja komandu “RSU/VEF Rīga”.

Arī pusfinālā komandas spēlēs līdz divām uzvarām. Mūsu pusfināla spēles:

  • 26. aprīlī pulksten 20 – izbraukumā,
  • 28. aprīlī pulksten 20 – Jelgavas sporta hallē,
  • 30. aprīlī pulksten 17 – izbraukumā (ja nepieciešams).

Otrajā pusfināla pārī tiksies “Kandava/Anzāģe” un BK “Jēkabpils”. Visas pusfināla spēles varēs redzēt Latvijas Basketbola savienības YouTube kanālā.

Teksts: Sporta servisa centrs