No izbraukuma atgriežamies ar uzvarām

Aizvadītajā nedēļā abas BK Jelgava komandas aizvadīja izbraukuma spēles, kurās guva panākumus – BK Jelgava ar rezultātu 81:76 pārspēja RTU vienību, savukārt BK Jelgava/BJSS ar rezultātu 57:48 uzvarēja Dimantu akadēmija/Ogres basketbola skolas komandu.

Piektdien, 18.februārī, BK Jelgava aivadīja Ramirent Nacionālās baskebola līgas spēli, kurā tikās ar vienu no līgas vājākajām vienībām – RTU. Veiksmīgāku spēles sākumu aizvadīja mājinieki, ceturtajā minūtē atrodoties pat +8 vadībā. Tomēr tas bija lielākais pārsvars visas spēles laikā, un turpinājumā jelgavnieki ātri vien rezultātu izlīdzināja. Pirmo ceturtdaļu BK Jelgava noslēdz ar nelielu +3 pārsvaru (19:16), līdz puslaika pārtraukumam jelgavnieki pārsvaru uzaudzēja līdz +10 (46:36). Arī trešajā ceturtdaļā notikumus laukumā nepārprotami kontrolēja mūsējie, 10 minūtes līdz spēles beigām jau esot drošā +20 attālumā (68:48), kas arī izšķīra spēles likteni. Spēles pēdējo nogriezni rezultatīvāk aizvadīja mājinieki, kopumā gūstot 28 punktus, tomēr izmainīt spēles gaitu nepietika laika. Arī šoreiz BK Jelgava svin uzvaru ar rezultātu 81:76.

Rezultatīvākais mūsu komandā ar 13 punktiem šoreiz Andris Justovičs, savukārt 12 punktus un 8 rezultatīvas piespēles sakrājis Kristaps Pļavnieks. 11 punktus kopējam punktu guvumam pievienojis Roberts Pāže. Pārējie punktu guvēji: Uldis Feldmanis (10), Armands Ginters (9), Edgars Krūmiņš (9), Jānis Bērziņš (7), Kaspars Neimanis (6), Armands Seņkāns (4).

Savukārt BK Jelgava/BJSS vienība sestdien, 19.februārī, Pullman Latvijas Sieviešu basketbola līgas spēlē tikās ar Dimantu akadēmija/Ogres basketbola skolas vienību. Jau no spēles sākuma jelgavnieces atradās nelielā vadībā, kuru no rokām neizlaida visu spēles laiku. Pēc pirmās ceturtdaļas rezultāts uz tablo rādīja +5 (19:14), puslaika pārtraukumā mūsējo pārsvars bija par soli lielāks – 31:25. Pēc puslaika pārtraukuma mājinieces aizvadīja kopumā rezultatīvākas 10 spēles minūtes, tomēr arī pēc trešā spēles nogriežņa BK Jelgava atradās nelielā vadībā (47:44). Pateicoties pagalam neveiksmīgai mājinieču pēdējai ceturtdaļai līdz spēles beigām jelgavnieces savu pārsvaru atkal palielināja un noslēdza spēli ar panākumu ar rezultātu 57:48.

Rezultatīvākā spēlētāja BK Jelgava/BJSS sastāvā – Luīze Briede, kas guvusi 14 punktus. 13 punktus un 5 atlecošās bumbas guvusi Laura Zambrāne, savukārt Annijai Ķergalvei – 9 punkti un 6 atlecošās bumbas. Pārējās punktu guvējas BK Jelgava/BJSS sastāvā: Diāna Dude (6), Loreta Beitāne (5), Tīna Makarova-Makaronoka (4), Katrīna Kārkle (3), Linda Čevere (3).

Nākamo Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēli BK Jelgava aizvadīs 22.februārī pret BK Liepāja/LSSS. Spēles sākums plkst.20:00. Savukārt BK Jelgava/BJSS nākamo Latvijas Sieviešu basketbola līgas spēli aizvadīs 24.februārī plkst.19:30, kad Jelgavas sporta hallē uzņems BJBS Rīga/Juniores-2.