BK Jelgava vienības atzīst pretinieku pārākumu

Sestdien BK Jelgava komandas aizvadīja spēles LBL2 un LSBL. BK Jelgava/BJSS savā laukumā Zemgales OC uzņēma Daugavpils Universitāti un spraigā spēlē ar 64:68 piekāpās pretiniecēm. Savukārt BK Jelgava/LLU izbraukuma spēlē ar rezultātu 90:78 atzina Gulbenes Buki/BJSS pārākumu.

BK Jelgava/BJSS mājas spēle pret Daugavpils Universitāti jau no pirmajām minūtēm ritēja punkts punktā, tomēr katrā ceturtdaļā viesi guva par 1 punktu vairāk. Pēc 1/4 rezultāts uz tablo rādīja 17:18, savukārt pēc 2/4 – 27:29. 3/4 mūsējām vairākas reizes gandrīz izdevās pārņemt spēles vadību, tomēr pretinieces vienmēr nospēlēja veiksmīgāk, 10 spēles minūtes pirms spēles beigām mūsējām atrodoties iedzinējos ar -3 (41:44). Spēles pēdējā ceturdaļā Daugavpils Universitātes vienība panāca pat +12, gūstot 10 punktus pēc kārtas, tomēr līdz spēles pēdējai minūtei jelgavniecēm izdevās rezultātu izlīdzināt. Diemžēl pēdējās spēles sekundes veiksmīgāk nospēlēja viesi, izcīnot uzvaru ar 64:68.

BK Jelgava/BJSS rezultatīvākā spēlētāja Diāna Dude guvusi 15 punktus, 14 atlecošās bumbas, 8 izprovocētas piezīmes un 23 efektivitātes punktus. 12 punkti, 11 atlecošās bumbas Alisei Karlsonei, savukārt Annija Ķergalve Daugavpils Universitātes grozā sametusi 11 punktus. Pārējās punktu guvējas: Enija Ķīvīte (10), Marta Milta (8), Inga Staņuna (6), Katrīna Kārkle (2).

LBL2 spēles rezultātu atklāja mūsējie, tomēr gulbenieši ātri vien ar precīzu Mika Sokolova, kurš iepriekšējās sezonas noslēgumu pavadīja BK Jelgava/LLU sastāvā, izlīdzināja rezultātu un pārņēma vadību, līdz 1/4 beigām sakrājot +4 (20:16). 2/4 mūsējiem kliboja metienu precizitāte, gandrīz 3 minūtes negūstot nevienu punktu, turpinājumā tika pieļautas vairākas kļūdas, kā rezultātā mājinieki spēja panākt pat +17 pārsvaru, tomēr līdz ceturtdaļas beigām jelgavnieki starpību samazināja un puslaikā devās vien ar – 8 (42:30). 3/4 spēles gaita būtiski nemainījās – lai arī mūsējie kopumā guva vairāk punktus nekā pretinieki, 10 minūtes pirms spēles beigām rezultāts joprojām bija mūsējiem nelabvēlīgs (60:52). Spēles pēdējā ceturtdaļā BK Jelgava/LLU nespēja ierobežot “Bukus”, kas 38.minūtē ar 20 punktu pārsvaru izdzēsa mūsējo cerības uz uzvaru. Spēli noslēdzam ar rezultātu 90:78, atzīstot Gulbenes Buku pārākumu.

Jānis Bērziņš spēlēs guvis 18 punktus, savukārt Uldis Feldmanis sakrājis 13 punktus un izprovocējis 6 pretinieku piezīmes. Armanda Seņkāna “kontā” 12 punkti. Pārējie punktu guvēji jelgavnieku sastāvā: Andris Justovičs (9), Kaspars Neimanis (7), Toms Bitītis (6), Rimants Enģelis (6), Emīls Kravinskis (3), Reinis Avotiņš (2), Kalvis Krūmiņš (2).

Nākamo spēli BK Jelgava/BJSS aizvadīs izbraukumā jau otrdien, kad plkst.18:30 tiksies ar TTT Rīga/Juniores. Savukārt LBL2 vienība BK Jelgava/LLU piektdien, 1.martā, aizvadīs mājās, Jelgavas sporta halles laukumā atbildes spēlē uzņemot LU/BS Rīga. Atgādinām, ka iepriekšējā abu komandas tikšanās reizē mūsējie izbraukumā piekāpās rīdziniekiem ar rezultātu 87:79. Sākums, kā ierasts, plkst.20:00!