LBL2 uzvara ar vienu soli līdz simtam

Piektdienas vakarā BK Jelgava/LLU pirmspēdējā pamatturnīra spēlē Jelgavas sporta hallē tikās ar LU/BS Rīga vienību. Mūsējie laukumā rādīja pārliecinošu sniegumu, kas ļāva izcīnīt drošu uzvaru ar +23 (99:76).

Spēles 1/4 veiksmīgāk iesāka BK Jelgava/LLU, jau no pirmajām minūtēm izvirzoties vadībā, līdz pirmā nogriežņa beigām uzkrājot +7 pārsvaru (24:17). 2/4 sākumā rīdziniekiem izdevās rezultātu starpību iznīcināt un pat izvirzīties minimālā +1 vadībā, tomēr līdz puslaika pārtraukumam mūsējie atgriezās drošā vadībā ar rezultātu 55:36. Atgriežoties laukumā spēle būtiski nemainījās, kopumā 10 spēļu minūšu laikā jelgavniekiem savu pārsvaru palielinot līdz +16, kas lielā mērā izlēma spēles likteni. Spēles pēdējā ceturtdaļā mūsējiem izdevās vēl vairāk attālināties no LU/BS Rīga spēlētājiem, BK Jelgava/LLU noslēdzot spēli ar pārliecinošu +23 pārsvaru ar rezultātu 99:76.

Rezultatīvākais spēlētājs jelgavnieku sastāvā ar 20 punktiem, 7 atlecošajām bumbām, 5 izprovocētām piezīmēm un 28 efektivitātes punktiem – Armands Seņkāns. 19 punktus, 11 atlecošās bumbas Reinim Avotiņam, savukārt Jānis Bērziņš spēlē guvis 18 punktus. Pārējie punktu guvēji BK Jelgava/LLU sastāvā: Andris Justovičs (15), Toms Bitītis (13), Emīls Kravinskis (4), Uldis Feldmanis (4), Rimants Enģelis (3), Kaspars Neimanis (2), Adrians Ganuļevičs (1).

Nākamo un pēdējo spēli LBL2 pamatturnīrā BK Jelgava/LLU aizvadīs piektdien, 8.martā, kad savā laukumā Jelgavas sporta hallē uzņems Valmiera Glass/Via-2 vienību. Spēles sākums, kā ierasts, plkst.20:00. Savukāŗt LSBL vienība BK Jelgava/BJSS nākamajā nedēļas nogalē dosies izbraukumā, kur aizvadīs spēles pret Igaunijas vienībām – svētdien, 10.martā plkst.14:30 tiekoties ar G4S Noorteliiga, savukārt pirmdien, 11.martā plkst.15:00 aizvadot spēli pret Audentese Spordiklubi.