Izbraukumā ar pārliecību pieveicam turnīra tabulas līderus!

Sestdien, 16.februārī, BK Jelgava/LLU aizvadīja LBL2 izbraukuma spēli, kurā tikās ar Kandava/COMPOR, kas atrodas turnīra tabulas 1.vietā. Atgādinām, ka iepriekšējā abu komandu tikšanās reizē janvāra sākumā Jelgavas sporta hallē piedzīvojām zaudējumu ar 76:82. Atbildes spēlē abas komandas spēlēja ar mainīgām sekmēm, tomēr kopumā mūsējie laukumā rādīja labāku sniegumu, spēli noslēdzot ar uzvaru un pārliecinošu +18 pārsvaru (63:81).

Spēles 1/4 spēle ritēja punkts punktā, abām komandām esot vien dažu punktu attālumā vienai no otras. Pirmā nogriežņa galotnē ar realizētiem soda metieniem +2 panāca Kandava/COMPOR (19:17). 2/4 mūsējie uz laukuma atgriezās ar lielāku pārliecību, 10 minūšu laikā iekrājot +7 (31:38). Pēc puslaika pārtraukuma mājieniekiem vairākas reizes izdevās pietuvoties mūsējiem līdz 2 punktu starpībai, tomēr līdz 3/4 beigām BK Jelgava/LLU saglabāja +4 pārsvaru (50:54). Spēles pēdējā nogriežņa 3.minūtē Kandava/COMPOR samazināja mūsējo pārsvara līdz minimālam -1, tomēr turpinājumā jelgavnieki ātri vien atguva kontroli un īsā laikā ieguva pārliecinošu vadību, spēli noslēdzot ar +18 (63:81).

Rezultatīvākais spēlētājs BK Jelgava/LLU sastāvā ar 18 punktiem, 10 atlecošās bumbas, 6 rezultatīvas piespēles, 27 efektivitātes punkti un +/- koeficients 17 – Armands Seņkāns. 15 punkti un 6 rezultatīvas piespēles Kalvim Krūmiņam, savukārt Uldim Feldmanim 13 punkti un 5 izprovocētas piezīmes. Pārējie punktu guvēji jelgavnieku sastāvā: Jānis Bērziņš (10), Andris Justovičs (9), Reinis Avotiņš (7), Adrians Ganuļevičs (4), Emīls Kravinskis (3), Toms Bitītis (2).

Nākamo spēli BK Jelgava/LLU aizvadīs otrdien, 19.februārī, kad dosies pie OC Limbaži. Spēli sākam plkst.20:00. Atgādinām, ka abu komandu pirmajā šīs sezonas tikšanās reizē mājās ar 81:61 izcīnījām uzvaru. Savukārt jau pirmdien LSBL vienība BK Jelgava/BJSS aizvadīs mājas spēli Zemgales OC, kurā plkst.19:00 uzņems BS Rīga/TTT/Kadetes. Tiekamies tribīnēs!