BK Jelgava piedzīvo 2 zaudējumus

Piektdienas vakarā BK Jelgava komandas aizvadīja spēles LBL2 un LSBL – BK Jelgava/BJSS izbraukuma spēlē tikās ar Tartu Ülikool/Kalev, savukārt BK Jelgava/LLU mājas spēlē uzņēma turnīra tabulas līderus Kandava/COMPOR. Diemžēl abas komandas atzina pretinieku pārākumu – BK Jelgava/BJSS piekāpās igaunietēm ar rezultātu 68:49, savukārt ar 82:76 Kandava/Compor pārspēja BK Jelgava/LLU.
Pirmās uz laukuma piektdienas vakarā kāpa BK Jelgava/BJSS meitenes. Jau no spēles sākuma mājinieces kontrolēja notikumus laukumā, turot mūsējās drošā attālumā. Rezultāts pēc 1/4 – 18:14, savukārt pēc 2/4 Tartu Ülikool/Kalev pārsvars bija jau +14 (38:24). Atgriežoties laukumā pēc puslaika pārtraukuma jelgavnieces nespēja ierobežot pretinieču spēli, pēc 3/4 esot jau -22 punktu deficītā. Lai arī pēdējā ceturtdaļā jelgavnieces kopumā nospēlēja veiksmīgāk, visā spēlē tomēr nācās atzīt Tartu Ülikool/Kalev pārākumu ar rezultātu 68:49.
Rezultatīvākā spēlētāja BK Jelgava/BJSS sastāvā ar 15 punktiem, 12 atlecošajām bumbām un 10 izprovocētām piezīmēm – Diāna Dude. Pa 6 punktiem sakrājušas 3 spēlētājas – Dace Blūma, Enija Ķīvīte, Ieva Stallīte. Pārējās punktu guvējas komandā: Diāna Brunava (4), Katrīna Kārkle (3), Annija Ķergalve (3), Loreta Beitāne (3), Vita Šadrova (2), Marta Milta (1).
Stundu vēlāk Jelgavas sporta hallē LBL2 spēli iesāka BK Jelgava/LLU, kas tikās ar turnīra tabulas līderiem Kandava/COMPOR. Atgādinām, ka mūsējiem šobrīd trauma dēļ nevar palīdzēt vairāki spēlētāji – jau no sezonas sākuma uz laukuma nav kāpis Uldis Feldmanis, savukārt pagājušajā mājas spēlē nopietnas traumas guva komandas kapteinis Salvis Mētra un Kaspars Neimanis. Lai arī spēle pret Kandava/COMPOR izvērtās skaļa un spraiga, arī vīriem jau no spēles sākuma laukumā dominēja pretinieki. Viesi apņēmīgi un īsā laika posmā panāca drošu +10, tomēr līdz ¼ beigām mūsējiem izdevās starpību mazliet samazināt (11:18). 2/4 jelgavniekiem divas reizes izdevās pietuvoties Kandava/Compor 2 punktu attālumā, tomēr līdz puslaika pārtraukumam viesi uzkrāja +8 (37:45). Arī spēles turpinājumā lielu izmaiņu spēles gaitā nebija – Kandava/COMPOR joprojām kontrolēja notikumus laukumā, 3/4 noslēdzot ar rezultātu 50:61, savukārt visu spēli – ar 76:82.
Iespaidīgu 30 punktu guvumu, t.sk.6 realizētus tālmetienus, 6 atlecošās bumbas un 28 efektivitātes punktus sakrājis Jānis Bērziņš. Andrim Justovičam – 17 punkti, savukārt Armandam Seņkānam – 11 punkti un 14 atlecošās bumbas. Pārējie punktu guvēji: Toms Bitītis (7), Reinis Avotiņš (6), Adrians Ganuļevičs (2), Emīls Kravinskis (2), Kalvis Krūmiņš (1).
LBL2 nākamās spēles aizvadīs izbraukumā, pirmajā no tām, otrdien, 15.janvārī, tiekoties ar Bauskas BJSS/SC Mēmele. Sākums plkst.20:00. Savukārt jau trešdien plkst.19:00 BK Jelgava/BJSS aizvadīs nākamo spēli LSBL, kad mājās, Zemgales Olimpiskajā centrā, tiksies ar G4S Noorteliiga.