BK Jelgava – vēl viena uzvara

Aizvadītajā piektdienā BK Jelgava devās izbraukumā, kur Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēlē tikās ar RTU vienību un ar rezultātu 94:82 izcīnīja uzvaru. Šobrīd BK Jelgava ar piecām uzvarām sešās spēlēs atrodas Rietumu grupas dalītā 1./2.vietā.

Spēli veiksmīgāk iesāka mājinieki, tomēr pirmās ceturtdaļas noslēgumā vadības grožus savās rokās pārņēma jelgavnieki un divarpus minūšu laikā panāca +9 (31:22). Spēles otrajā nogrieznī mūsējie rezultātu starpību palielināja līdz +19 (56:37) un arī turpinājumā kontrolēja notikumus laukumā. Desmit minūtes līdz spēles beigām BK Jelgava joprojām bija saglabājusi savu drošo pārsvaru (78:59) un, lai arī rīdzinieki līdz spēles beigām rezultātu starpību samazināja, reālu apdraudējumu mūsējo uzvarai līdz spēles beigām radīt neizdevās. Spēli noslēdzam ar vēl vienu panākumu ar rezultātu 94:82.

Šoreiz varenu 21 punkta guvumu un 3 rezultatīvas piespēles sakrājis Toms Bitītis. Komandas kapteinis Jānis Bērziņš mūsējo uzvarai pievienojis 17 punktus, 5 atlecošās bumbas un 4 rezultatīvas piespēles, savukārt 12 punkti, 6 atlecošās bumbas un 4 rezultatīvas piespēles – Armandam Ginteram. Pārējie punktu guvēji BK Jelgava sastāvā: Mārtiņš Šteinbergs (11), Ralfs Normunds Pavārs (8), Salvis Fiļipovs (8), Kaspars Neimanis (7), Alekss Jermoļenko (6), Kristaps Pļavnieks (2), Markuss Tramdaks (2), Jānis Dilevka, Toms Vitmanis.

Nākamo Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēli BK Jelgava aizvadīs mājās 24.novembrī, tiekoties ar BS Tukums/TSS. Sākums, kā ierasts, plkst.20.00. Savukārt mūsu Latvijas Sieviešu basketbola līgā spēlējošā BK Jelgava/BJSS nākamo spēli aizvadīs 29.novembrī Jelgavas sporta hallē pret Latvijas U-16 izlasi. Sākums plkst.19.00.20