BK Jelgava sezonu sāk ar uzvaru!

Vakar Jelgavas sporta hallē BK Jelgava ar mājas spēli atklāja jauno Ramirent Nacionālās basketbola līgas sezonu. Šoreiz ar rezultātu 96:85 jelgavnieki jaunā galvenā trenera Česlava Mateikoviča vadībā guva pārliecinošu uzvaru pār BK Grobiņa.

Spēles rezultātu atklāja mūsējie ar Armanda Gintera precīzu metienu un, lai arī spēles pirmās minūtes abas komandas cīnījās punkts punktā, tuvojoties pirmā nogriežņa beigām BK Jelgava jau bija drošā 10 punktu vadībā (32:22). Otrajā puslaikā viesiem spēles gaitu būtiski lauzt neizdevās un arī puslaikā dodamies, noturot līdera pozīciju – ar rezultātu 57:48. Spēles turpinājumā jelgavnieki joprojām kontrolēja notikumus laukumā, neļaujot viesiem apdraudēt savu pozīciju – 10 minūtes līdz spēles beigām mūsējiem +9 (76:67). Spēles noslēdzošās ceturtdaļas sākumā BK Grobiņa īsā laikā samazināja rezultātu starpību līdz 3 punktiem un dažas minūtes spēja ierobežot jelgavnieku uzvaras gājienu, tomēr drīz vien BK Jelgava atguva komfortablu pārsvaru, ko noturēja līdz spēles beigām. Līdz ar to svinām pirmo sezonas panākumu ar rezultātu 96:85.

Rezultatīvākais spēlētājs BK Jelgava sastāvā šoreiz ar 30 gūtiem punktiem, 9 atlecošajām bumbām un 7 rezultatīvām piespēlēm – Kristaps Pļavnieks. Armands Ginters pretinieku grozā sametis 22 puntus, kā arī sakrājis 17 atlecošās bumbas un 5 rezultatīvas piespēles, savukārt Andrim Justovičam – 19 punkti. Pārējie punktu guvēji jelgavnieku sastāvā: Toms Bitītis (6), Jānis Bērziņš (6), Mārtiņš Šteinbergs (5), Ralfs Normunds Pavārs (3), Kaspars Neimanis (3), Rihards Pirogs (2).

Nākamo Ramirent NBL spēli BK Jelgava aizvadīs trešdien, kad izbraukumā mērosies spēkiem ar principiālu pretineiku – iepriekšējās sezonas čempioniem BK Kandava/Anzāģe. Sākums plkst.20:00 Kandavas SH. Cīņu Latvijas basketbola Užavas kausa izcīņā mūsējie sāks no otrās spēļu kārtas, tiekoties ar Ramirent NBL Austrumu grupas vienību Salaspils SS. Pirmo spēli aizvadīsim 31.oktobrī plkst.20.00 Jelgavas sporta hallē.