BK Jelgava komandas sezonu turpina ar uzvarām

8.decembra vakarā Pullman LSBL mājas spēlē uzņēma RTU vienību. Pirmo ceturtdaļu veiksmīgāk iesāka jelgavnieces, taču turpinājumā vadību pārņēma viesi. Līdz spēles beigām mūsējām izdevās rezultātu izlīdzināt un pirmo nogriezni noslēgt ar rezultātu 14:14. Otro ceturtdaļu mūsu dāmas iesāka, gūstot 14 bezatbildes punktus, un arī ceturtdaļas turpinājumā saglabāja vadības grožu savās rokās, puslaikā ejot ar +6 (34:28). Pēc puslaika pārtraukuma BK Jelgava/BJSS palielināja savu pārsvaru līdz +9 (53:44). Spēles noslēdzošajā ceturtdaļā rīdzinieces laukumā rādīja veiksmīgāku spēli, un 3 minūtes līdz spēles beigām viesi bija samazinājuši mūsējo pārsvaru līdz 2 punktu robežai. Pēdējās spēles minūtes tika aizvadītas spraigā gaisotnē, nevienai no komandai negūstot punktus, līdz 10 sekundes līdz spēles beigu signālam K.Dambrāne ar realizētiem soda metieniem nostiprināja mūsējo uzvaru ar rezultātu 63:59.

Rezultatīvākā spēlētāja BK Jelgava/BJSS komandā ar 13 gūtiem punktiem un 14 atlecošajām bumbām – Alise Karlsone. Ivanda Hudjakova spēlē guvusi 12 punktus un 10 atlēcošās bumbas, savukārt 11 punkti un 6 atlecošās bumbas Rebekai Naglei. Pārējās punktu guvējas BK Jelgava/BJSS sastāvā: Viktorija Ivanova (10), Klinta Dambrāne (6), Luīze Briede (4), Tīna Makarova-Makaronoka (3), Amanda Budze (2), Samanta Grigorjeva (2).

Savukārt sestdienas, 10.decembra, vakarā BK Jelgava Ramirent Nacionālās basketbola līgas izbraukuma spēlē tikās ar BS Tukums/TSS vienību. Spēles rezultātu atklāja mājinieki, tomēr drīz vien kontroli pār notikumiem laukumā pārņēma mūsējie un, lai arī pirmās desmit minūtes laukumā bija vērojams samērā līdzvērtīgs sniegums, ceturtdaļu noslēdzam ar +5 (16:11). Otrajā spēles nogrieznī jelgavnieku pārsvars pieauga līdz +9 (40:31). Rezultatīvāko ceturtdaļu mūsējie aizvadīja, atgriežoties laukumā pēc puslaika pārtraukuma, kas arī izlēma spēles likteni – 10 minūtes līdz spēles beigām BK Jelgava vadība bija sasniegusi drošu +24 (67:43). Spēles pēdējā nogrieznī mūsējie savu pārsvaru palielināja vēl par 10 punktiem, noslēdzot izbraukumu ar vēl vienu uzvaru ar rezultātu 90:56.

Rezultatīvākais spēlētājs BK Jelgava sastāvā Kristaps Pļavnieks šoreiz guvis 21 punktu, savukārt Armands Ginters sakrājis 16 punktus un 8 atlecošās bumbas. Armandam Seņkānam 13 punkti un 7 atlecošās bumbas. Pārējie punktu guvēji BK Jelgava komandā: Uldis Feldmanis (9), Jānis Bērziņš (8), Roberts Mednis (6), Mārtiņš Šteinbergs (6), Toms Bitītis (4), Salvis Fiļipovs (4), Markuss Tramdaks (3).

Nākamo spēli BK Jelgava aizvadīs Latvijas basketbola Užavas kausa izcīņas turnīra ietvaros, kas izlems BK Jelgava tālāko dalību turnīrā. To aizvadīsim mājās, 13.decembrī Jelgavas sporta hallē, plkst.20.00 tiekoties ar BK Kandava/Anzāģe. Arī Ramirent Nacionālās basketbola līgas nākamajā spēlē izbraukumā BK Jelgava tiksies ar BK Kandava/Anzāģe, 16.decembrī plkst.19.30. Savukārt Pullman Latvijas sieviešu basketbola līgā spēlējošā BK Jelgava/BJSS 15.decembrī izbraukuma spēlē tiksies ar Ventspils sporta skola Spars. Sākums plkst.17.30.