BK Jelgava no Jēkabpils atved fināla otro uzvaru!

6.maija vakarā BK Jelgava aizvadīja Ramirent Nacionālās basketbola līgas otro fināla spēli. Šoreiz izbraukumā mūsējie nospēlēja lielisku pirmo ceturtdaļu, kas principā izlēma visas spēles likteni – ar rezultātu 81:63 izcīnām otro uzvaru pār BK Jēkabpils. Šobrīd BK Jelgava fināla spēļu sērijā atrodas vadībā ar 2:0.

Spēles rezultātu ar precīzu Armanda Seņkāna tālmetienu atklāja mūsējie, un arī nogriežņa turpinājumā vadībā droši atradās mūsējie – pēc desmit nospēlētām minūtēm jelgavniekiem +15 (27:12). Otrajā ceturtdaļā abas komandas nospēlēja vienlīdz veiksmīgi, tāpēc mājiniekiem rezultātu starpību samazināt neizdevās. Pārtraukumā dodamies ar rezultātu 43:28. Arī atgriežoties laukumā pēc puslaika pārtraukuma notikumus kontrolēja jelgavnieki, un mājniekiem tā arī neizdevās sasmelt pirmajā nogrieznī izlieto ūdeni. Pēc trešās ceturtdaļas rezultāts uz tablo rādīja 63:49 par labu BK Jelgava, savukārt līdz spēles beigām mūsējo pārsvars pieauga līdz 18 (81:63).

Rezultatīvākais spēlētājs mūsu komandā ar 25 gūtiem punktiem, 5 atlecošajām bumbām un 5 izprovocētām piezīmēm – Roberts Pāže. Armandam Seņkānam šoreiz 17 punkti un 6 atlecošās bumbas, savukārt Kristaps Pļavnieks sakrājis 14 punkti, 4 atlecošās bumbas un 6 rezultatīvas piespēles. Pārējie punktu guvēji BK Jelgava vienībā: Mārtiņš Šteinbergs (13), Armands Ginters (7), Uldis Feldmanis (3), Jānis Bērziņš (2).

Trešo un, iespējams, izšķirošo, tātad – arī sezonas noslēdzošo, Ramirent Nacionālās basketbola līgas fināla spēli BK Jelgava aizvadīs jau otrdien, 10.maijā, Jelgavas sporta hallē. Sākums plkst.20:00. Spēle būs vērojama Latvijas Basketbola savienības Youtube kanālā.