BK Jelgava pēdējo mājas spēli aizvada ar drošu uzvaru

Otrdien, 15.martā, BK Jelgava Jelgavas sporta hallē aizvadīja Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēli, kurā uzņēma Spars/Ventspils Augstskolas vienību. Jau pirms spēles lielā mērā bija skaidrs tās iespējamais iznākums, jo BK Jelgava, atrodoties grupas 2.vietā, bija izteikti dueļa favorīti, tiekoties ar vienu no grupas vājākajām vienībām, kas ieņēma dalītu 8.-9.vietu. Šoreiz bez pārsteigumiem – mūsējie izcīna pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 113:68.

Spēle rezultātu ar precīzu tālmetienu atklāja ventspilnieki, tomēr tā arī bija vienīgā reize, kad viesi atradās vadībā. Dažu minūšu laikā jelgavnieki guva 13 bezatbildes punktus, izvirzoties vadībā. Līdz ceturtdaļas beigām mūsējie savu pārsvaru palielināja un pirmās desmit nospēlētās minūtes noslēdza ar rezultātu 33:11. Otrajā ceturtdaļā mūsējie savu vadību palielināja līdz +30 (61:31). Arī spēles otrajā puslaikā notikumus laukumā turpināja kontrolēt BK Jelgava spēlētāji – trešo ceturtdaļu jelgavnieki noslēdza jau ar +36 (87:51), savukārt ceturtajā spēles nogrieznī mūsējie piekto reizi šozezon ,pārkāpa 100 punktu robežu. Spēli noslēdzam ar vēl vienu drošu panākumu ar rezultātu 113:68.

Rezultatīvākais mūsu komandā ar 21 punktu un 3 atlecošajām bumbām – Edgars Krūmiņš. 18 punktus, 4 atlecošās bumbas un 5 rezultatīvas piespēles sakrājis Kristaps Pļavnieks. 17 punktus, 5 atlecošās bumbas un 6 rezultatīvas piespēles guvis Armands Ginters. Pārējie punktu guvēji: Roberts Pāže (14), Armands Seņkāns (12), Jānis Bērziņš (9), Mārtiņš Šteinbergs (8),  Kaspars Neimanis (8), Valdis Miķelsons (6).

Nākamo un pēdējo Ramirent Nacionālās basketbola līgas pamatturnīra spēli BK Jelgava aizvadīs 23.martā, kad izbraukuma spēlē tiksies ar BK Saldus. Spēles sākums plkst.19:30. Arī BK Jelgava/BJSS nākamo un noslēdzošo Pullman Latvijas Sieviešu basketbola līgas pamatturnīra spēli aizvadīs Saldū, kad  22.martā plkst.19:00 tiksies ar BK Saldus/Sporta skola.